250 Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag van 10.3012 uur aan het Schoolgebouw en Maandagavond van 89 uur. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw. ,,'T KOPJE". Meisjesschool voor Middelbaar Onderwijs met 5-jarigen cursus Koepellaan 8, Bloemendaal. Schoolgeld volgens Gemeenteregeling progressief voor Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Beverwijk. Directrice: Mej. Y. I. M. Steyns, leerares in de Fransche Taal en Letterkunde. Leeraren en leeraressen: Mej. C. D. ten Bruggencate, in de Engelsche Taal en Letterkunde. Mevr. M. Drees, in Knippen en Naaien. Mevr. Dr. M. de LangeZieren, Natuur- en Scheikunde. Mej. Dra. B. Postma, Nederlandsche Taal en Letterkunde. De heer J. A. Reinders, Geschiedenis en Staatsinrichting. Mej. G. Ritter, in Handwerken. Mej. Dra. F. H. Smit, Leerares in de Wis- en Natuurkunde. Mej. Dra. J. A. de Vries, Leerares in de Duitsche Taal en Letter kunde. De heer J. Lempersz, Leeraar in de Aardrijkskunde en Tuinarbeid. H. D. G. A. Immink, Arts, Leeraar in de Gezondheidsleer. Mej. W. F. Verschuur, leerares in Handelsrekenen en Boekhouden. Mevr. D. de Haande Jong, Gymnastiek. Dr. A. Pannekoek, Plant- en Dierkunde. Mej. A. C. Zwitser, Teekenen. Mej. C. Woudsma, Openluchtspel. Mej. H. Frets, Fransche Taal en Letterkunde. Mevr. M. Pelski, Slöjd. OPENBARE SCHOOL VOOR UITGEBREID LAGER ONDERWIJS. HARTENLUSTSCHOOL Vijverweg, Bloemendaal. Hoofd der School: Dr. T. Popma. Plaatsvervangend Hoofd der School: D. Kuiper. Onderwijzers: A. F. Hoekstra, P. Rezelman, J. A. Huneman, H. Douma, J. A. van Rijswijk, W. van der Hoef en J. F. Pape (tijd.). Vakonderwijzers: J. K. C. van Brussel (teekenen), W. van der Laan (lichamelijke oefening) en P. de Nobel (zingen). Vakonderwijzeressen: A. J. van VlietVorstelman (handwerken) en P. L. F. J. de Roos (lichamelijke oefening). Schoolarts: H. L. van Beusekom. Concierge: J. Groeneveld. Spreekuren van het Hoofd der Schooi: Woensdag en Vrijdag van 1112 uur. Het onderwijs wordt, in parailelklassen, gegeven gedurende 4 ach tereenvolgende leerjaren.

Adresboeken Bloemendaal | 1936 | | pagina 272