Afdeeling Autotransport. P. Bakker, Chef-monteur H. C. van Batenburg, Monteur J. G. van (Jden, Monteur J. J. van der Aar, Chauffeur J. van Altena, Chauffeur J. J. van Duin, Chauffeur Diversen. J. Groeneveld, Concierge C. Heitlager, Electricien W. J. Kars, Controleur P. H. van Duin, Chauffeur J. van Duynen, Chauffeur J. van Holland, Chauffeur B. Jonkers, Chauffeur H. G. de Rooy, Chauffeur J. Posma, Smid A. Kranenburg, Opz.-doodgraver G. Vallenduuk, Concierge GEMEENTELIJK WATERBEDRIJF 22275. Bureau: Donkerelaan 16, Bloemendaal. Geopend iederen werkdag van 9 uur v.m.12.30 uur n.m. Voor telefoon geopend iederen werkdag van 9 uur v.m.12.30 uur n.m. en van 2 uur5.30 uur n.m. (uitgezonderd Zaterdagmiddag). P. Jongepier, Directeur, 22883 J. V. van Acker Jr., Boekhoudei J. de Boer, Opzichter, 22130 W. Pronk, fitter, 22939 M. Lammerse, hulpfitter F. J. Rikkerink, geldophaler J. W. Koopman, fitter J. Luttik, machinedrijver, 22432 GEMEENTELIJK GASBEDRIJF 22275. Bureau: Donkerelaan 16, Bloemendaal. Geopend iederen werkdag van 9 uur v.m.12.30 uur n.m. Voor telefoon geopend iederen werkdag van 9 uur v.m.12.30 uur n.m. en van 2 uur5.30 uur n.m. (uitgezonderd Zaterdagmiddag). P. Jongepier, Directeur, »»,3 22883 J. V. van Acker Jr., Boekhouder D. P. Bijleveld, Klerk N. van Tunen, fitter, 22980 P. Leemans, hulpfitter J. H. Mulder, Geldophaler- meteropnemer P. de Vries, werkman GENEESKUNDIGE DIENST. -FL L. van Beusekom, Bloemendaal, schoolarts. C. G. J. Bos, Overveen, W. H. Dippel, Aerdenhout, P. van Aalst, belast met de armenpraktijk te Vogelenzang. -H. l_...van_B©usek©-m, belast met verrichten der doodschouw voor Bloemendaal en Overveen. P. van Aalst, belast met de doodschouw voor Aerdenhout en Voge lenzang. H. D. G. A. Immink, plaatsvervangend controleerend geneesheer. J. J. Westenburg, controleerend geneesheer. P. van der Vuurst de Vries, schooltandarts. SCHATTINGSCOMMISSIE. (Art. 57 wet op de Rijksinkomstenbelasting). Inspecteur directe belastingen, ambtshalve lid en Voorzitter. Andere leden, aftredend 1 Mei 1935: H. Hogenbirk, P. Dorhout Mees en S. P. Rijnierse.

Adresboeken Bloemendaal | 1936 | | pagina 27