MONTESSORI - KLEUTERSCHOOL V M si; Vijverweg 27 - Kinheimpark - Bloemendaal - Tel. 25504 81 H0N?:SiOI)S(«0Ol I (HALF-OPENLUCHT-GEBOUW) Ruime zonnige speellokalen - groote tuin Inlichtingen dagelijks aan de school - Billijke schoolgeldregeling Moens, Ir. K. L., Ingenieur, Rustenburgherweg 28, Bloemendaal. Moerman, K., Agent van Politie, Recifelaan 34, Overveen. Mogendorff, Dr. S. I. M., Dierenarts, Julianalaan 4, Overveen. von der Möhlen, A. J. M., Vertegenwoordiger, Zandvoorterweg 50, Aerdenhout. Mohn, J. E., Koopman in Tabak, E. Casimirlaan 71, Bloemendaal. Mohr, Prof. E. C. J-, Ambtenaar Kol. Inst. en Hoogleeraar Utrecht, Pinellaan 15, Santpoort-Station. Mol, J. C., Directeur N.V. Filmfabriek, Militairenweg 4, Overveen. Mol W. H., Kantoorbediende, Prins Hendriklaan 146, Overveen. van der Molen, Mej. G. H.J., Publiciste, Klapheklaan 14, Aerdenhout Molenaar, D., Ontvanger Reg. en Dom., Pr. Hendrikl. 72, Overveen. Moll Schnitzler, A. J., Distellaan 20, Aerdenhout. Mollema, F. C., Boekhouder, Zijlweg 20, Overveen. Mollema, G., Melkbezorger, Van Haemstedelaan 4, Overveen. Mollerus—van Loon, Wed. Jkvr. J. C. W., Jul. laan 110, Overveen. Mollmann, J. J. F., Journalist Nieuwe Haarl. Courant, Ign. Bispinck- laan 32, Bloemendaal. Mollmann-Lammers, Wed. L. P. M., Dr. D. Bakkerlaan 30, Bloemendaal. Mollman, M. P. J., Afd.chef V. D„ Prins Hendrikl. 70, Overveen. Moltzer, Ch. N. Fabrikant, Bentveldsweg 146, Aerdenhout. Moltzer, M. J. A., Directeur School Maatsch. Werk, Ignatius Bispincklaan 58, Bloemendaal. Monkel, A., Bloemistknecht, Leidschevaart 62, Vogelenzang. Monkel, R., Schoenmaker, Leidschevaart 62, Vogelenzang. Montessori-Kleuterschool, Vijverweg 27, Bloemendaal. Montijn, Th. D., Koopman, Langelaan 15, Aerdenhout.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 105