Natuurbad Velserend igen nuip en Bakkerij Santpoort-Station Uw familiebad 84 E; U. Kruidenierswaren Neumann, M. W., Koopman in Chemicaliën, Joh. Verh.weg 60, Santpoort-Station. Nieberding, A. W., Makelaar in Hypotheken en Assurantiën, Vogelenzangscheweg 91a, Vogelenzang. Niehe, J. A., Ass.-accountant, Dr. D. Bakkerlaan 25, Bloemendaal. Niehorster, R. A., Kantoorbediende, Kleverlaan 41a, Bloemendaal. van Niekerk, G.,|Pastoor, Korte Zijlweg 7, Overveen. Nieland, A. J., Directeur N.V., Z. Stationsweg 4, Bloemendaal. Nielen, A. P., Manufacturier, Bloemend.weg 79, Bloemendaal. Nielen, J. P. J., Koopman, Berkenlaan 3, Bloemendaal. N ieman, D., Assuradeur, Pr. Mauritslaan 120, Overveen. N ieman, D. W., Koopman, Waldeck Pyrmontlaan 13, Overveen. Nienhuis, L. J., Administrateur Mij. Nederland, Borskilaan 3, Bloemendaal. Nienhuys, J. W., Commissaris A'damsche Tabak Handel Mij., Hooge Duin en Daalscheweg 33, Bloemendaal. Nierhoff, Mej. A. M. G., Ambtenaar Gem. Secretarie Bloemendaal, Julianalaan 49 (boven), Overveen. van Nierop—Enthoven, Wed. A., Bloemend.weg 251 (inw.), Overveen. tegenover Ruïne van Brederode Telefoon 8012 (Santpoort) van Nierop, Mr. A. S., Directeur Alg. Waarborg Mij., Ruysdaelweg 18, Overveen. Niesten, H., Magazijnbediende Prov. Ziekenhuis, Schr. v. d. Kolk- weg 16, Santpoort-Station. van der Niet, L. J., Chauffeur, Bentveldsd.weg 3a, Aerdenhout. Nieuweboer, A., Alb. Thijmlaan 50, Santpoort-Station. N ieuwenburg, J. D., De Genestetweg 10, Bloemendaal. Nieuwenhuis, B., Bloemist, Zandvoorterweg 153, Aerdenhout. Nieuwenhuis, E., Garagehouder, Ign. Bispincklaan 1a, Bloemendaal. Nieuwenhuis—Berghuis, Wed. S., Julianalaan 48, Overveen. Nieuwenhuijs, C., Slager, Leidschevaart 52, Vogelenzang. Nieuwenhuijs, F. H. C. J., Handelsagent, Prof. v. Vlotenweg 2, Bloemendaal. Nieuwenhuijs, J. C. G., Directeur der A.M.V.J. te A'dam, Spiegelen- burghlaan 24, Aerdenhout. Nieuwenhuijs, Mr. J. C. Y., Advocaat Procureur, Sparrenlaan 21, Aerdenhout. Nieuwenhuyse, A., Schaepmanlaan 7, Santpoort-Station. Nieuwerf, W. H., Hovenier, Veldlaan 49, Aerdenhout. Nieuwpoort, J., Gem.-werkman, Noordlaan 9, Santpoort-Station

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 108