Q R 94 van der Putten, B. Th., Huisknecht Prov. Ziekenhuis, Schr. van der Kolkweg 32, Santpoort-Station, van der Putten, L. M., Bloemistknecht, Gr. Florislaan 8, Vogelenzang, de Puijt, J., Bloemend.weg 162, Overveen. Pijl, Jacq., Kruidenier, Bloemendaalscheweg 30, Bloemendaal. Pijl, J. C., Taxi-chauffeur, Rijnegomlaan 46, Aerdenhout. Pijnakker, M., Groente- en Fruithandel, Ramplaan 42, Overveen. Pijnacker Hordijk—Pijnacker Hordijk, Wed. V. P., Vogelenzang- scheweg 38, Aerdenhout. Pijper, K., Leeraar M.O., Tollenslaan 3, Aerdenhout. Pijpers, P., Kantoorbediende, Or. Nassaulaan 117, Overveen. Pijpers, W., Accountant, lepenlaan 86, Bloemendaal. Quarles van Ufford, Jonkheer G. Ch., Potgieterweg 6, Bloemendaal Quarles van Ufford, Jonkheer P. N., Dir. N.V., Bekslaan 32a, Vogelenzang. Quarles van Ufford, Jhr. R. H. Th. D., Zuidlaan 9, Aerdenhout. Quarles van Ufford, Jonkheer W., Boekenroodeweg 47, Aerdenhout. van der Raad, C., Bloemistknecht, Leidschevaart 152, Vogelenzang, van der Raad, M., Los Werkman, Zilkerweg 6, Vogelenzang, van der Raad, P., Los Werkman, Leidschevaart 146, Vogelenzang. Raadsheer, K., Agent Handelsver. A'dam. Bloemend.weg 251, Overveen. van den Raadt, H. P. C. M., Handelsreiziger, Alb. Thijmlaan 50, Santpoort-Station, van den Raadt, P. A., Handelsagent, Schaepmanlaan 15, Santpoort- Station. Raasveldt, M. W. A. H. G., Auto-monteur, Vogelenz.weg 374, Vogelenzang. de Raat, A. J. G., Scheikundige, Rio Grandelaan 44, Overveen. Raatjes, F. J-, Landbouwkundige, E. Casimirlaan 77, Overveen. Raaymaakers, E. J. M., Bureel-ambtenaar Gemeente-telefoon, Rijnegomlaan 32, Aerdenhout. Radio-Specialist „Ideaal", Velserstraat 1, Haarlem. Raedt, Mr. Th. F., Kantonrechter, Bloemend.weg 192, Overveen. Rahusen, N., Boekhouder, Oosterduinweg 243, Aerdenhout. Ramkema, G., Accountant, Pr. Hendriklaan 122, Overveen. Ramondt, D., Vertegenw. Industrie Mij. „Activ", N. Stationsweg 26, Bloemendaal. Randag, G. A. J. H., Proc.houder, Rio Grandelaan 47, Overveen. van Randwijck (Baron)—van der Oudermeulen, Mevr. J. C. M., Boekenroodeweg 2, Aerdenhout. van Randwijck, L. L. Graaf, Zandvoorterweg 68, Aerdenhout. Ravelli, J. M., Alb. Thijmlaan 41, Santpoort-Station. Ravenhorst, A., Hulpbesteller P.T.T., Kerkplein 6, Bloemendaal. Ravenhorst, G. C., Gem.-werkman, K. Kleverlaan 21, Bloemendaal. Ravensbergen, J. D., Machinedrijver, Leidschevrt. 40, Vogelenzang. Rechsteiner, C., Stuurman gr.vaart K.N.S.M., Joan Mauritsplein 24, Overveen. Redeker, H., Chauffeur, Ter Hoffsteedeweg 1a, Overveen. Reedijk, R., Chauffeur-Monteur, Cearalaan 2, Overveen.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 118