Timmer-, Metsel- en Reparatie-werkzaamheden J. B. Sluiter - Aerdenhout Aerdenhout uw woonplaats Akkermans uw slager 108 Zandv. laan 59 hoek W. Klooslaan - Heemstede - Tel. 26139 Sigarenmagazijn „Vorstenlanden", P. Vos v/h C. Ouwejan, Bloemendaalscheweg 43, Bloemendaal. Sigmund, E., Koopman in Speelgoed, Asterlaan 2, Aerdenhout. Sikkens, F. J., Dir. Sleepdienst, Prins Mauritslaan 99, Overveen. Sikkens, G. E., Taxi-ondernemer, Boschlaan 41, Bloemendaal. Sikkens, S., Noordlaan 32, Santpoort-Station. Simon van Leeuwen, J. E., Dir. eener N.V., Bellamylaan 7, Aer denhout. Simonis—van Voorst, Wed. C. W., Bloemend.w. 151, Bloemendaal. Simons, S. W., Scheepswerktuigkundige, Or. Nassaul. 80, Overveen. Simpson, A. E., Dir. Renold Chaines Ltd., Clematisl. 30, Aerdenhout. Sindram, H. Comm. in Eff., Vogelenz.weg 24, Aerdenhout. Sinia, J. G., Oranje Nassaulaan 130, Overveen. Sint Reinilda-stichting, Huize „Bethanie", Hooge Duin en Daalsche- weg 32, Bloemendaal. Sintenie—de Wit, Wed. A., Alb. Thijmlaan 19, Santpoort-Station. Sintenie, P. Th., Landbouwer, Kennemerweg 1, Bloemendaal. Six van Oterleek, H. G., Baron, Electromonteur Vliegtuigenfabriek, Lage Duin en Daalscheweg 2a, Bloemendaal. Sjoerds, J., Handelsreiziger, Hofje van Stoel 4, Bloemendaal. Slagter, Dr. S. P., Leeraar Kenn. Lyceum, Julianalaan 170, Overveen. Slauderof, B. H., Proc.houder, Madelievenlaan 10, Aerdenhout. Sleeuw, A. A., lepenlaan 12, Bloemendaal. Sligting, J. W. G., caféhouder, Zijlweg 18, Overveen. Slingervoet Ramondt—Bierman, Mevr. N. G. H., Rijnegom- laan 42, Aerdenhout. SlotBegeer, Wed. H. C., Bloemend.weg 112, Bloemendaal. Slot, R., Brood-, Koek- en Banketbakker, Bloemendaalscheweg 112, Bloemendaal. van der Sluis, C. J. B., Korte Zijlweg 27, Overveen. Sluiter, J. B., Aannemer, Eikenlaan 1, Aerdenhout. Timmerman - Metselaar en Aannemer Eikenlaan 1—3 Telefoon 26011 Slurink, H., Oosterduinweg 253 (inw.), Aerdenhout. Sluyk, B. C., Adj.-hoofd v. h. Telefoondistrict, ign. Bispincklaan 56, Bloemendaal. van der Sluijs, B. A., Julianalaan 88, Overveen. Sluyter, M., Administrateur Radio Centrale A'dam, Joh. Verhulst- weg 62, Santpoort-Station.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 132