J. R. S T U U T Technisch Bureau S. Stuurman Rex Oliestookinrichtingen Centrale Verwarming Zijlweg 342 - Overveen - Tel. 14168 114. Storm, G., Proc.houder, Asterlaan 10, Aerdenhout. Storm, G., Bosch en Duinlaan 14, Bloemendaal. Storm, J., Dir. eener N.V., Joan Mauritsplein 12, Overveen. Störmann, C., Julianalaan 77a, Overveen. Straakenbroek, F. W. J., Boekhouder P.E.N.Bosch en Duinlaan 9a, Bloemendaal. Strack van Schijndel, A. H. M., Fabrikant Parketvloeren, Van Lennepweg 6, Aerdenhout. Strakosch—Blumenfeld, Wed. E. M., Ontwerpster Modellen Tricotagefabriek, Dahlialaan 29 (inw.), Aerdenhout. Strang, Ir. H., Werktuigk. Ingenieur, Verl. Koepell. 7, Bloemendaal. van Straten, M., Fabrikant Kinderkleeding, Merel laan 34, Aerdenhout Straus, B., Winkelchef, Clematislaan 2, Aerdenhout. Straus, L., Leeraar M.O., Distellaan 3, Aerdenhout. Strauss, O. H., Parkweg 14 (inw.), Bloemendaal. Bloemendaal Telefoon 23638 (b. g. g. 23640) Importeur van de Strebe, J. C., Kantoorbediende, Bosch en Duinlaan 15, Bloemendaal. Strebe—de Oude, Wed. J. C., Ruysdaelweg 3, Overveen. Strieker, B. H. C.,Koopman in Bouwmat., Jul.laan 17, Overveen. Strikkers, W. Th. H., Stuurman ter Koopvaardij, Pr. Hendrik laan 1, Overveen. Strikwerda, Mr. U., Adj.-commies P.E.N., Rio Grandelaan 27, Overveen. Stroband—Postema, Wed. A., Or. Nassaulaan 73, Overveen. Strodijk, B. M. B. M., Handelsagent, Vogelenz.w. 137, Vogelenzang. Stroobach, J., Julianalaan 164, Overveen. Strop, C. J., Ass.-accountant, Rijnegomlaan 58, Aerdenhout. Strumphler, A. D., Cargadoor, Borgerweg 5, Aerdenhout. Stuart, J. C., Cand.-notaris, Houtvaartkade 50, Aerdenhout. Stuker, J. G. H., Comm. in Eff., Spiegelenburghlaan 23, Aerdenhout. Sturms, H. J., Dennenweg 7, Bloemendaal. Stuurman, F. J., Dir. Bijkant. Inc. Bank, Asterlaan 14, Aerdenhout. Stuurman, dames G., K en S., Naaisters, Bosch en Duinlaan 23, Bloemendaal. Stuurman, Mej. M., Verpleegster, Bosch en Duinl. 23, Bloemendaal. ELECTRO-TECHNISCH BUREAU Electriciteit op elk gebied, Complete Radio-installaties. Specialiteit in alle mogelijke Reparaties

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 138