Verhuizingen, Bergplaatsen voor Inboedels te Bloemendaal P. DE BOER - HAARLEM J. VELDHOVEN - Tel. 8306 - SANTPOORT-STATION Autogene Lasch- en Snij-inrichting PIJLSLAAN 119 TELEFOON 27073 Verheul, G. C., Procuratiehouder, Asterlaan 31, Aerdenhout. Verheul, J. B. A., Julianalaan 45, Overveen. Verheul, J. C., Eigenaar van een adv.bur., Pr. Hendrikl. 76, Overveen. Verheus, Mejuffr. E. M., Analyste, Conollyweg 2 (inw.), Santpoort- Station. Verheijen, J., Bakker, Vijverweg 31, Bloemendaal. Verhoeve, F., Rijwielhersteller, Vogelenz.weg 282, Vogelenzang. Verhoeven, J., Kruidenier, Leidschevaart 132, Vogelenzang. Verhoeven, J., Chauffeur, Schoolpad 4, Bloemendaal. Verhoeven, K., Arbeider, Leidschevaart 118, Vogelenzang. Verhoeven, P., Bloemist, Leidschevaart 112, Vogelenzang. Verhorst, J. H., Handelsvertegenwoordiger, Bloemendaalscheweg 3, Bloemendaal. Verhuizingen en Berging van Inboedels, P. de Boer, Pijlslaan 119, Haarlem. Veringa, J. A., Onderwijzer Bijz. L.O., Oranje Nassaulaan 62, Overveen. Verkade—Liwijn, Wed. J., Spiegelenburghlaan 31, Aerdenhout. Verkade, J. A. A., Handelsreiziger in verfwaren, Oranje Nassau laan 119, Overveen. Verkade, J. A. E., Fabrikant van Verkade's artikelen, Vinkenbaan 3, Santpoort-Station. Verkerk, D. J., Onderwijzer, Oranje Nassaulaan 85, Overveen. Verkerk, J. M. J., Agent v. buiten- en binnenlandsche huizen, Platanenlaan 17, Bloemendaal. Verkerk, K., Gemeentewerkman, Noordlaan 60, Santpoort- Station. Vermaas, Dr. Ir. N., Scheikundige, Ign. Bispinckl. 62, Bloemendaal. Vermaat, Mejuffr. C. Onderwijzeres,] Mauricialaan 29 (inw.), Overveen. Vermeer, A. C. L., Chauffeur, Zanderijvaart 4, Overveen. Vermeer, Mejuffr. C. S., Onderwijzeres Bijz. Onderwijs, De Genestetweg 10 (inw.), Bloemendaal. Vermeer, D., Kapper, Korte Kleverlaan 28, Bloemendaal. Vermeer, F. W., Procuratiehouder, Julianalaan 122, Overveen. Vermeer, I., Bloemist-kweeker, Veldlaan 7, Aerdenhout. Vermeer, fa. J., Groenten- en Fruithandel, Korte Kleverlaan 2224, Bloemendaal. Vermeer, J., Groentenhandelaar, Kinheimplein 2, Bloemendaal. Vermeer, J., Behanger, Boschlaan 8, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 148