VAN DIJK OKKER - Kleverlaan 8 - BLOEMENDAAL 11 TAPIJTEN LOOPERS GORDIJNEN TELEF. 22053 van Bezu, A. Th., Chauffeur, Boschlaan 45, Bloemendaal. van Bezu, J., Bloemistknecht, Leidschevaart 58, Vogelenzang, van Bezuije, C. G., Koopman in chocolade (Pette), lepenlaan 45 Bloemendaal. Bickei, A. P., Kantoorbediende, Prins Hendriklaan 8, Overveen. Bielke, Mej. E. H., Onderwijzeres, Zomerz.laan 22, Bloemendaal. Biemond, A., Clematislaan 18, Aerdenhout. Bienfait, Ir. J. L., Directeur eener N.V., Zandv.weg 61, Aerdenhout. Bier, W. C., Koopman in Ind. producten, Clematislaan 5, Aerdenhout. Bierdrager, P., Agent van politie, Noordlaan 66, Santpoort-Station. Bierdrager, P., Pensionhouder, Joh. Verhulstweg 14, Santpoort-Stat. Bierens de Haan, A., Pakhuismeester, Zwaluwenweg 1, Aerdenhout. Bierens de Haan, C. F., Koopman, Jozef Israëlsweg 2, Bloemendaal. Bierens de Haan, Dr. J., Secretaris Mij. van Nijverheid en Handel, Koepellaan 10, Bloemendaal. Bierens de Haan, Dr. J. D., Slingerweg 2, Aerdenhout. Bierens de Haan, Mej. J. M., Moilaan 1, Bloemendaal. Bierens de Haan, L. L., Koopman, Lage Duin en Daalscheweg 35, Bloemendaal. Bierens de Haan, Mej. M. A., Moilaan 1, Bloemendaal. Bierens de Haan—van Riemsdijk, Wed. Jonkvr. W. C., Brede- rodelaan 57, Bloemendaal. Bierman, B., Rijnegomlaan 51, Aerdenhout. Biermann—Gunst, Wed. C. M. J. C., Zangleerares, Rijnegomlaan 41, Aerdenhout. van den Biesen, Mej. M. E. F., Bloemendaalscheweg 287, Overveen. Biezeveld, N., Ir., Civiel ingenieur, Lage Duin en Daalscheweg 9, Bloemendaal. van den Biggelaar, J. W., J. W. Frisolaan 19, Overveen. Bikkel, H., Agent van politie. Joan Mauritsplein 4, Overveen. Bilder, J. C., Metselaar, Brederodelaan 7, Santpoort-Station, van Bilderbeek, Mej. C., Kantoorbediende, Rustenburgherweg 19, Bloemendaal. Bing, V., Rijnegomlaan 59, Aerdenhout. Binnenlandsche Exploitatie Mij. van onroerende goederen, lepenlaan 2, Bloemendaal. BirkensteinReinhard,Wed. M., Distellaan 21, (inw.), Aerdenhout. Bischoff, W., Koopman, Krullenlaan 15, Bloemendaal. BlanckenhagenWolzak, Mevr. M. W. J., Kastanjelaan 15 bov., Bloemendaal. Blankenberg, Ir. B. H., Ingenieur, Asterlaan 27, Aerdenhout. Blankevoort, D., Aannemer, Zuider Stationsweg 5a, Bloemendaal. Blankevoort, N., Civiel Ingenieur, Vijverweg 10, Bloemendaal. Blankevoort, P., Vijverweg 17, Bloemendaal. Blankevoort, W., Aannemer, Kortelaan 14, Aerdenhout. Blankevoort Zn, Fa. D., Aannemers, Zuider Stationsweg 5a, Bloemendaal. Blans, Th. M., Rijperweg 12, Bloemendaal. Blase, E. F., Directeur A'damsche Hypotheek Mij., Donkerelaan 4, Bloemendaal. Blauw, Ds. M. G., Emeritus-Predikant, Mauricialaan 20, Overveen. de Blécourt, Mr. L., Subst. off. van Justitie, Duinlustparkweg 27, Santpoort-Station.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 31