v,bigen riUlp lichtingen Tel. 14583 rII I UW voordeel, vraagt in- Bonarius, fa. J. C., Sanitair Centr. Verw., Bloemendaalscheweg 108, Bloemendaal. Bonarius, Th. J. C., Loodgieter, Bloemend.weg 108, Bloemendaal. Bondareff, I. D., Fotograaf b/d Spaarnestad, Clematisl. 9, Aerdenhout. Bongers, Mej. G. Onderwijzeres, Bloemend.w. 4, Bloemendaal. Bonkenburg, J., Bloemist, Leidschevaart 10, Vogelenzang. Bonkink, A. M., Koopman in Manufacturen, lepeniaan 31, Kantoor Kleverlaan 71, Bloemendaal. Bonnes, K. J., Commissionnair in Effecten, Julianalaan 96, Overveen. Bookelman, F., Onderwijzer bijz. L. O., Verl. Koepellaan 82, Bloemendaal. Boom, J. A., Uitgever, Merellaan 9, Aerdenhout. Boom, J. M., Uitgever, Mr. H. Enschedeweg 4a, Aerdenhout. Booms, F. P. A., Tuinbaas, Zwarteweg 1a, Aerdenhout. Boon, W., Vertegenwoordiger, Bekslaan 13, Vogelenzang, v. d. Boon, J. E., Procuratiehouder, Ernst Casimirlaan 18, Overveen. Boonacker, A., Tandarts, Dahlialaan 12, Aerdenhout. Boonacker, Chr., Vogelenzangscheweg 26, Vogelenzang. Boonacker, C., Boekhandelaar, Distellaan 6, Aerdenhout. Boonstra, E., Boekhouder, Recifelaan 10, Overveen. Boorsma, L., Agent van Politie, Zandvoorterweg 29, Aerdenhout. Boosman, A. C. Th., Afd.chef Singer Mij., Mauricialaan 50, Overveen. Boosman, J., Vertegenwoordiger, Or. Nassaulaan 59, Overveen. Booster, C., Parkweg 9, Bloemendaal. Boot, C. H. B., Bankemployé, Julianalaan 136, Overveen. Boot, H. M., Assuradeur, Mr. H. Enschedeweg 12, Aerdenhout. Boot, J., lepeniaan 10, 'Bloemendaal. de Booij, H. Th., Secretaris N.Z.H. Redding Mij., Catslaan 3, Aerdenhout. Borchers, W. K. E., Koopman in Behangselpapier, Dahlialaan 40, Aerdenhout. van der Borden, J. P., Kleverlaan 109, Bloemendaal. Bordes, J. P., Tuinder, Kennemerweg 7, Bloemendaal. Borel, Ch. F., lepeniaan 47 (inw.), Bloemendaal. van BorkJonkman, Wed. M., Julianalaan 78, Overveen. Börkert, W. F., Distellaan 34, Aerdenhout. Bornwater, J. Th., Arts, Bloemendaalscheweg 287, Overveen. Bornwater, Dr. J. Th., doctor in de scheikunde, Zonnebloemlaan 42, Aerdenhout. Borski-Sillemstichting, school voor voorber. L.O., Boschlaan 26, Bloemendaal. Borst, J., Gezagvoerder K.H.M., Julianalaan 75, Overveen. de Borst, G. J., Ingenieur Prov. Waterstaat v. Noord-Holland, Dr. D. Bakkerlaan 64, Bloemendaal. Borsten, N.I.G., Masseur en Heilgymnast, Popellaan 3, Bloemendaal. Borstlap, G., Grafisch Teekenaar, Berkenlaan 7, Bloemendaal. Bos, A., Automonteur PWN, Rustenburgherweg 2, Bloemendaal. Bos, Procuratiehouder, Dahlialaan 16, Aerdenhout. Bos, Mej. C. C., Kantoorbediende, Kinheimweg 91, Bloemendaal. Bos' C. G. J., Arts, Zijlweg 17, Overveen. Bos, H. G. M., Veldlaan 3, Aerdenhout. Bos, H. Chr., Prins Hendriklaan 144, Overveen. Bos, J. J., Koopman in stroocarton, Julianalaan 109, Overveen.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 35