E. H. BROKMEIER- AERDENHOUT Bieren Wijnen - Gedistilleerd ZANDVOORTSCHELAAN 167 TELEFOON 26440 19 van den Broek, W., Ingenieur, Rijperweg 16, Bloemendaal. ten Broeke, J. K. R., Planter, Rijnegomlaan 29, Aerdenhout. Broekhuysen, J., Hoofdmachinist K.N.S.M., Berkenlaan 5, Bloemend. Broekhuysen, L., Spraakleeraar, Iepenlaan 3, Bloemendaal. Broekhuysen, W. G., Makelaar in Tabak, Joh. Verhulstweg 66, Santpoort-Station. Broers—van Muijen, Wed. C., Leyweg I No. 7, Vogelenzang. Broers, G. H., Tuinman, Vogelenzangscheweg 296, Vogelenzang. Broerse, N., Dir. v/e Techn. Handelsbureau, lepenl. 23, Bloemendaal. Broersma, F., Aannemer, Oosterduinweg 24-4-, Aerdenhout. Broertjes, G., Aannemer, Pernambucolaan 12, Overveen. Broertjes, J., Aannemer, Korte Kleverlaan 48, Bloemendaal. Bromberg, Mr. S., Advocaat Procureur, Zandvoorterweg 49. Aerdenhout. van den Bronk, A. N., Groentenhandelaar, Joh. Verhulstweg 20, Santpoort-Station. Bronkhorst, G. J., Agent van politie, Kinheimweg 79, Bloemendaal. Brood- en Banketbakkerij J. Tuilenaar, Zijlweg 10, Overveen. Broodfabrieken, Franken's fabriek en winkel Korte Klever laan 34, Bloemendaal. filiaal Bloemendaalscheweg 265, Overveen. Broodman, Bedrijfsleider, Prins Mauritslaan 92, Overveen. Broomans, A., Waschknecht Prov. Ziekenhuis, van Ewijckweg 6, Santpoort-Station. Brouwer, A., Huisknecht, Zandvoorterweg 73, Aerdenhout. Brouwer, C., Brievenbesteller, Vogelenz.weg. 346, Vogelenzang. Brouwer, Mej. W., Bosch en Duinplein 9, Bloemendaal. Bruck, Mr. M. R., Noorder Stationsweg 23, Bloemendaal. von Brucken Fock, A. E., gepens. Kol. der Genie, Schulpweg 8, Aerdenhout. Brüggen, C. A., Handelsagent, Julianalaan 119, Overveen. van Bruggen, Mej. B., Kantoorbediende, Korte Kleverlaan 68, Bloemendaal. Brugman, J. H., Krankzinnigenverpleger, van Ewijckweg 2, Sant poort-Station. Bruin, Mej. J. J., Gemeente-ambtenaar, Waldeck Pyrmontlaan 2 (inw.), Overveen. de Bruin, C. A., Barbier, Noorder Stationsweg 21, Bloemendaal. de Bruin, D. J., Kantoorbediende, Midden Duin en Daalscheweg 18, Bloemendaal. Bruinenberg, W., Tuinman, de Genestetweg 19, Bloemendaal. Bruinewold Riedel, J. Ph., Koopman, Pr. Mauritslaan 101, Overveen. Bruinier, J. E., Administrateur, Dahlialaan 23, Aerdenhout.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 39