OPTIPHARMA OPTIEK <3 DAAMS drogisterij 30 Drees, Mej. M. A., Muziekonderwijzeres, Or. Nassaulaan 70, Overveen. Drees,—Rennert, Wed. M. M. Oranje Nassaulaan 39, Overveen. Drewes, J., Kunsthandelaar, Asterlaan 30, Aerdenhout. Driehuizen, Mej. M. M., Sparrenlaan. van Driel Krol, J. G. W., Afdeelingschef, Johan Verhulstweg 30, Santpoort-Station. Drieman, A. J. Ch., Vertegenwoordiger (firma van Houten), Oranje Nassaulaan 100, Overveen. Driessen, Ir. A. O., Electrotechnisch Ingenieur, Berkenlaan 14, Bloemendaal. Driessen, Ir. P. W. J. M., Hoofdingenieur Gem. Waterleiding Amsterdam, Prins Mauritslaan 130, Overveen. Driessen, W. J. G. J., Zandvoorterweg 78, Aerdenhout. van Driesten, Mej. G., Pensionhoudster, Vijverweg 1, Bloemendaal. Droog, Mej. J. M., Part. Verpleegster, Julianalaan 49, Overveen. Drogisterij-Opticien G. Daams, Bloemend.weg 123b, Bloemendaal Drogisterij A. A. J. Haarmans, v/h Fa. A. Haaks, Bloemendaalsche- weg 273, Overveen. Drogisterij en Fotohandel H. Kooy, Zandv.laan 173, Heemstede. Drogisterij E. van Loo, Bloemendaalscheweg 273, Overveen. Drogisterij W. Scheepstra (gedipl. Drogist-Apotheker), Bloemen daalscheweg 75, Bloemendaal. Drogisterij „Windhorst", Wed.J. Windhorst-Timmers, Bloemen daalscheweg 57, Bloemendaal. Bloemendaalscheweg 123b Telefoon 23170 -- Bloemendaal ALLE DROGERIJEN, CHEMICALIËN EN SPECIALITÉ'S Eigen reparatie-inrichting, ruime sorteering in diverse monturen Leverancier van het Bloemendaalsche Ziekenfonds Droogleever-Prins, Wed. H. A., Julianalaan 7, Overveen. Drost, M., Tuinman, Veldlaan 22, Aerdenhout. Drost, N. C. Procuratiehouder en Agent in Wijnen, Mauricia- laan 26, Overveen. Drost, Th. G., Kapelaan, Korte Zijlweg 7, Overveen. Drost, W., Tuinman, Veldlaan 20, Aerdenhout. Droste, B. L., Kleverlaan 43, Bloemendaal. Drukkerij Melis, H. Melisie, Zandv.laan, Heemstede-Aerdenhout. van Drunen—Heule, Wed. H., Noordlaan 64, Santpoort-Station, van Drunen, J., Commies Titulair P.T.T., Dahlialaan 4, Aerdenhout. van Drunen, J., Opzichter-Teekenaar Publ. Werken Amsterdam, Johan Verhulstweg 10, Santpoort-Station, van Drunen Littel, W. H., Rio Grandelaan 40, Overveen. Drijber, Dr. S. B., Arts, Bloemendaalscheweg 84, Bloemendaal. Spreekuur iedere werkdag, 's morgens 89 uur en 's middags 12 uur, behalve Dinsdags van 12.301.30 uur. Drijver, Mej. J. H., Dir. rusthuis Wildhoef, Tramweg 17, Aerdenhout Du Buy, J., Leeraar Engelsch M.O., Beëed. Translateur, Vrijburg laan 29, Overveen. van Duin, C.J.,Gemeente-werkman, Vogelenz.weg 330, Vogelenzang van Duin, H. J., Los Arbeider, Leidschevaart 166, Vogelenzang.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 50