E J. VAN EERDEN 32 van Dijk, W. F., Directeur Haari. Scheepsb. Mij., Julianalaan 66, Overveen, Dijkema, B. C. M., Chauffeur, Koeduinweg 3a, Aerdenhout. van Dijkhuizen, J., Ploegbaas Gem.werken Bloemendaal, Recife- laan 26, Overveen. Dijkman, H., Tuinbaas, Krullenlaan 1, Bloemendaal. Dijkmans, W. J., Landbouwer, Alb. Thijmiaan 24, Santpoort-Station. Dijkstra—van der Meulen, Wed. C. J., Noorder Stationsweg 15, Bloemendaal. Dijkstra, W., Restaurateur, Duinlustweg 22, Overveen. Dyserinck, J. H., Koopman in oliën, Zandv.weg 65, Aerdenhout. Dyserinck, Vincent, Militairenweg 6, Overveen. Dyserinck, W., Bentveldsduinweg 5, Aerdenhout. Ebbing, M. J. M. van, Koopman, Zonnebloemlaan 18, Aerdenhout. Ebbinge, Zr. G., Wijkverpleegster, Rijnegomlaan 17, Aerdenhout. Ebel, C. C. Th., Bankbediende, Pr. Hendriklaan 93, Overveen. „Eben Haezer", Boschlaan 2a, Bloemendaal. Ebert, F. W., Stucadoor, Oranje Nassaulaan 59, Overveen. van Eek—Tavenier, Wed. M. C., Boschlaan 3, Bloemendaal. Eden, A., Zomerzorgerlaan 18, Bloemendaal. Edersheim, Mr. K. J., Advocaat en Procureur, Oosterduinweg 249, Aerdenhout. van Ee, J. J., Concierge-Amanuensis, Esschenlaan 12, Bloemendaal. van Ee, M., Contr. bij Publ. Werken, Noordlaan 27, Santpoort-Stat. van Eeghen—van Marie, Wed. C. P. L. H., Bentveldsduinweg 8, Aerdenhout. van Eelde, A. G. A., Popellaan 2, Bloemendaal. van der Eem, M. M., Pastoor, Kerkweg 2, Vogelenzang, van Eerden, E., Glazenwasscherij, Markiezenfabriek, Kleverlaan 1, Bloemendaal. TELEFOON 23400 BLOEMENDAALSCHE GLAZENWASSCHERIJ EN MARQUIZENFABRIEK KLEVERLAAN 1 BLOEMENDAAL van Eerden, G., Strandkoopman, Zomerzorgerlaan 40, Bloemendaal. van den Eersten, J. H., Juwelier, Distellaan 24, Aerdenhout. van Ees, C. C., Ingenieur P.E.N., Vijverweg 25, Bloemendaal. van Ees—Ligthart, Mevr. J. E., Zangleerares, Vijverweg 25, Bloemendaal. van Eeuwijk, G., Chauffeur, Vogelenzangscheweg 372, Vogelenzang, van Eeuwijk, H., Chauffeur, Vogelenzangscheweg 372, Vogelenzang. Egas, P., Adj.d ir. A'damsche Levensverz.Mij., Zandvoorterweg 54, Aerdenhout. Egelie, Koopman, Julianalaan 35, Overveen. Eger, G. G. P. E., Graveur, Acacialaan 1, Bloemendaal. Ehrlich, O. P., Bankier, Kennemerweg 8, Bloemendaal. Eichenberger, E., Orgelmaker, Bloemend.weg 76, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 52