H E E R E N MODEZAAK GERZON GARAGE VERBEEK - BLOEM ENDAAL Groote Houtstraat 53-57 - Haarlem 41 Kerkplein 21 - Bloemendaalscheweg 7-9 - Tel. 22276 Gerth, A. H. P., Buitengewoon Hoogleeraar Geologie, Zonnebloem laan 20, Aerdenhout. Gerver, Th. J., Boekhouder, Ted. v. Berkhoutlaan 43, Aerdenhout. Gerzon—Caffé, Mevr. A., Leerares Engelsch M.O. Kennemer Lyceum, Busken Huetlaan 10, Bloemendaal. van Gestel, M., Autoverhuurder, Bloemend.weg 305, Overveen. de Geus, C., Spoorwegbeambte, Graaf Florislaan 9, Vogelenzang, de Geus, J., Boekhouder, Bloemendaalscheweg 9, Bloemendaal. de Geus J., Los Arbeider, Leidschevaart 38, Vogelenzang, de Geus, T. D., Chauffeur, Leidschevaart 32, Vogelenzang, van Geijn, A. N., Julianalaan 158, Overveen. Geysendorffer, G. J., Gezagvoerder K.L.M., Dahlial. 3, Aerdenhout. Ghijsels. Ir. F. J. L., Bouwk. Ingenieur, Ter Hoffsteedeweg 34, Overveen. Giebels, Ir. L. J. B., Electro-techn. Ingenieur, Julianalaan 127, inw., Overveen. Giebels, L., Directeur eener N.V., Julianalaan 127, Overveen. van Giffen, H., Stuurman ter koopvaardij, Platanenl. 1, Bloemendaal. van Giffen, J., Kantoorbediende, Zwarteweg 6, Aerdenhout. Onze speciale is gevestigd v. Giffen—v. d. Kluft, Wed. M., Korte Kleverlaan 23, Bloemendaal. Giltay Veth, Mr. D., Advocaat procureur, Catslaan 2, Aerdenhout. Gimbrère, C. C. G. M., Fabrikant, Kweekduinweg 5, Overveen. van Ginkel, A., Sigarenwinkelier, Korte Kleverlaan 14, Bloemendaal. Glasz, D. J., Directeur N.V. Meel-Unie, Oosterduinweg 258, Aerdenhout. Glazener, J. F., Directeur Vischhandel, Vinkenbaan 4, Santpoort- Station. Glerum, C., Koopman, Kweekduinweg 2, Overveen. Gmelig, J. Ph. B., Boekhouder, Sterreboschlaan 15, Bloemendaal. Gmelig, Ph. M., Bloemist, Kleverlaan 71, Bloemendaal. de Goede, J. H., Zandvoorterweg 21, Aerdenhout. de Goede, J. Th., Timmerman, Noordlaan 5, Santpoort-Station. de Goede, L., Koopman (Electrische apparaten), Julianalaan 70, Overveen. Goedhart, A. C., Tandtechniker, Mauricialaan 32, Overveen. Goedkoop, F. J., Particulier secretaris, Kerkplein 24, Bloemendaal. Goemans, A. A., Aardappelenhandelaar, Vogelenzangscheweg 172, Vogelenzang. GoemansTetteroo, Wed. H. A. G., Caféhoudster, Graaf Floris laan 3, Vogelenzang.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 61