T KAASHUIS W. BEUNDER, Verbindingsweg 21, BLOEMENDAAL VAN HEERD'S KAASHANDEL VERBINDINGSWEG 59 - TELEFOON 25305 In fijne Hollandsche en Buitenlandsche Kaas Boter en Eieren UI Bloemist. Adviezen voor tuinaanleg en onderhoud. Telef. 22338 Heekelaar, C., Ter Hoffsteedeweg 7, Overveen. Heemskerk, C., Bloemist-arbeider, Leidschevaart 294, Vogelenzang. Heemskerk—Stokman, Wed. C., Leidschevaart 128, Vogelenzang. Heemskerk, P., Nachtwaker, Vogelenzangschew. 334, Vogelenzang. Heemskerk, W., Bloemist, Oosterduinweg 5, Aerdenhout. Heer, S. de, Kunstschilder en Leeraar teekenen, Duinwijckweg 12, Bloemendaal. van Heerd's Kaashandel, Verbindingsweg 59, Bloemendaal. van Heerde, J., Prof. van Vlotenweg 8, Bloemendaal. van Heerdt tot Eversberg, E. Baron, Koeduinweg 3, Aerdenhout. Heeren, H. M., Koopman in tabak, Julianalaan 13, Overveen. Heeren, I., Dr. Dirk Bakkerlaan 27, Bloemendaal. Heeren, Mej. L. C. M., Zijlweg 2, Overveen. van Heeringen, M., Tuinman, Veldlaan 9b, Aerdenhout. Heerkens Thijssen, F. M., Administrateur, Spiegelenburghlaan 13, Aerdenhout. Heerkens Thijssen, H. F., Assuradeur, lepenlaan 9b, Bloemendaal. Heesterbeek, H. J., Kapelaan, Bloemendaalscheweg 70, Bloemendaal. van der Heide, Ir. L., Scheik. Ingenieur, Directeur school voor suiker industrie, Distellaan 13, Aerdenhout. Heidemann, L., Distellaan 9, Aerdenhout. Heidendaal, G. F., Kapper, Plantsoenlaan 12, Bloemendaal. Heilbron—Van Rinsum, Wed. G. J., Vrijburghlaan 42, Overveen. Heilgymnastiek en Massage, Mevr. D. H. de Haan de Jong, Ramplaan 5357, Haarlem. Heilgymnastiek en Massage, Mieke Schenck de Jong, Terhoff- steedeweg 20, Overveen. Heilgymnastiek en Massage, Riek Zwanenburg, Mauricialaan 21, Overveen. Heiligenberg, M. A. B., Kruidenier, Kleverlaan 117, Bloemendaal. Heiloo, Zr, Rusthuis „Ons Thuis", Noorder Stationsweg 13, Bloemendaal. Heining, J., Chauffeur, Schulpweg 4, Aerdenhout. Heinken, K. H., Kantoorbediende, Oranje Nassaulaan 98, Overveen. Heinsius N., Kantoorbediende, lepenlaan 50, Bloemendaal. Heitlager, C., Electro-techniker gem. Bloemendaal, Brouwers- kolkweg 8, Overveen. Hekker, F. P., Ter Hoffsteedeweg 24, Overveen. Hekker, J. P., Chauffeur, Jan Willem Frisolaan 9a, Overveen. Hekker, P. J., Postzegel handelaar, lepenlaan 4, Bloemendaal-

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 67