W. BEUNDER, Verbindingsweg 21, BLOEMEND AAL 52 Bloemist Smaakvol Bloemwerk Telefoon 22338 van Hoeven, J. A., Los werkman, Dompvloedslaan 7, Overveen. Hof, R., Alberdinck Thijmlaan 9, Santpoort-Station. Hoffman, J. F., Reiziger in machinerieën, Oranje Nassaulaan 116, Overveen. Hoffschlag, G., Buffet-exploitant, Boschlaan 18, Bloemendaal. Hofkamp—Nieuwenhuis, Mevr. M., lepenlaan 70, Bloemendaal. Hofland, A., Boekhouder, Ernst Casimirlaan 64, Overveen. Hofland, J., Kantoorbediende, Bosch en Duinplein 12, Bloemendaal. Hofman, A., Uitvoerder van waterbouwwerken, Julianalaan 67, Overveen. Hofman, F., Reiziger in steenen, Monseigneur Borretlaan 1, Vogelenz. Hofman, J. J., Handelsagent, Joh. Verhulstweg 18, Santpoort-Station. Hofman, P. J., Aannemer, Julianalaan 67, Overveen. Hofmeester, H. W. A., Hartenlustlaan 13, Bloemendaal. Mofsté— Munnik, Wed. A. C. G., Z. Stationsweg 17, Bloemendaal. van Hoften, J. Ch., Fabrikant, Vogelenz.scheweg 196, Vogelenzang, van Hofwegen, H.„ Stuurman Gr. vaart, Platanenl. 15, Bloemendaal. Hogenbirk, C., Werktuigkundige N.V. Hogenbirk Zn, Ign. Bispincklaan 11, Bloemendaal. Hogenbirk en Zn., Fa. D., Smederij en Constructiewerkplaats, Bloemendaalscheweg 56, Bloemendaal. Hogenbirk, H. W., Werktuigkundige N.V. Hogenbirk Zn, Noorder Stationsweg 20, Bloemendaal. Hogenbirk—Touw, Wed. R., Noorder Stationsweg 20, Bloemendaal. Hogewoning, W., Bloemistarbeider, Vogelenzangscheweg 73, Vogelenzang. Hokkeling, P. M. J., Leeraar Duitsch, Prins Hendriklaan 108, Overveen. Holdert, F. H. J., Directeur N.V. De Telegraaf, Koeduinweg 2a, Aerdenhout. Hoik, Mej. J. E. M. van, Distellaan 12, Aerdenhout. van Hoik—Planteydt, Wed. M. C., Distellaan 12, Aerdenhout. van Holland, H., Boschbaas, Duinlustweg 26, Overveen. van Holland, J., Chauffeur, Jul. v. Stolberglaan 23, Aerdenhout. Hollander, A. A., Commissionnair in effecten, Militairenweg 2, Overveen. Hollander, J. K. V., Kantoorbediende, Julianalaan 166, Overveen. Holleman, Prof. Dr. A. F., Hoogleeraar, Parkweg 7, Bloemendaal. Holleman, Ir. F. A., Werktuigkundig ingenieur, Distellaan 14, Aerdenhout. Holling, F. G., Rijnegomlaan 50, Aerdenhout. Holscher, R. J., Kapitein infanterie, Vrijburghlaan 27, Overveen. Holsmuller Hzn., N.V. H., Zaadhandel, Heuvelweg 1, Bloemendaal. Holst, L. A., Hofmeester Mij Nederland, Prins Hendriklaan 116, Overveen. Holst, M. E. C. W., Koopman in Foto-artikelen, Bloemendaalsche weg 315, Overveen. van Holst, M., Hotelhouder, Kerkplein 16, Bloemendaal. Holster, J., installateur centr. verwarming, Adriaan Stooplaan 35, Overveen. Holt, G. H. M., Architect, Ernst Casimirlaan 88, Overveen. Holt—vom Hofe, Wed. J. M., Julianalaan 133, Overveen.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 72