D. C. HOUTGRAAF Hmzn. Bloemendaalscheweg 26 - Bloemendaai - Tel. 22258 Manufacturen 55 Hotel Roozendaal, A. J. v. Schooten, Bloemendaalscheweg 260, Overveen. Hotel „Rusthoek" (F. H. de Visser), Bloemendaalscheweg 141-143, Bloemendaai. Hotel „Vreeburg", M. van Holst, Kerkplein 16, Bloemendaai. Hotel Zomerzorg, H. Hupkes, Brederodelaan 96-98, Bloemendaai. Houbein, G. W., Reclame Schilder, Brederodelaan 82, Bloemendaai. v. Hout—Reindersma, Wed. J., Rijnegomlaan 29, Aerdenhout. ten Houte de Lange, W. G., Wijnhandelaar, Asterlaan 18, Aerdenhout. ten Houte de Lange— Blöte, Wed. J. A., Rijnegomlaan 7, Aerdenhout. van Houten—Wijnberg, Wed. G., De Genestetweg 4, Bloemendaai. van Houten, J., Bloemist, Graaf Florislaan 19, Vogelenzang, van Houten, M., Kantoorbediende, Recifelaan 16, Overveen. Dames- en Kinderconfectie Oudste adres Opgericht 1900 Houtgraaf, D. C., Winkelier in manufacturen, Bloemendaalsche weg 26, Bloemendaai. Houtgraaf, D. R., Meikhandelaar, Kleverlaan 6, Bloemendaai. Houtgraaf, Gebrs., Melkinrichting, Kleveriaan 6a, Bloemendaai. Houtgraaf, G. F., Melkhandelaar, Zijlweg 12, Overveen. Houtgraaf—van Heulen, Wed. J. M., Dr. Dirk Bakkerlaan 8, Bloemendaai. Houtgraaf, Mej. M. C., Naaister, Kinheimweg 51, Bloemendaai. Houtgraaf, P., Melkslijter, Kleverlaan 6a, Bloemendaai. Houtkamp, G., Hulpbesteller, Graaf Florislaan 22, Vogelenzang. Houtman's Electr. Bakkerijen, Zandvoortschelaan 171, Heemstede. Houtzager, J. P., Bouwkundig Teekenaar, Leidschevaart 20, Vogelenzang. Houtzager, P. C., Kastanjelaan 15, Bloemendaai. Houwen, O. A., Onder-Directeur Da Costakweekschool, Jan Willem Frisoslaan 2, Overveen. Houx, J. P. H., Candidaat Notaris, Mauricialaan 40, Overveen. Howard, W. H. O., Muziekgeschiedkundige, Or. Nassaulaan 150, Overveen. Hoxel, J. W., Koopman, Prof. v. Vlotenweg 14, Bloemendaai. Hudig—Frey, Wed. E. J. M., Zuidlaan 1, Aerdenhout. Huel, J. W., Werktuigkundige, Bloemend.weg 117, Bloemendaai. Hüffer, C. W. P., Commissionnair in Effecten, Mr. H. Enschede- weg 26, Aerdenhout. Huge, P., Huisknecht, Oranje Nassaulaan 22, Overveen. Huikeshoven, H. Ch. J., Handelsagent, Ign. Bispincklaan 52, Bloemendaai. Huis, G. Th., Brandstoffenhandelaar, Monseigneur Borretlaan 4, Vogelenzang.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 75