Keereweer's Woninginrichting Tel. 22565 - Kinheimweg 5 - Giro 95199 60 van Kampen, L., Anjelierenlaan 5, Aerdenhout. van Kampen—Bakker, Wed. W. J., Noordlaan 48, Santpoort station. Kamphuis, G., Fabrikant, Krullenlaan 24, Bloemendaal. Kamphuys, M J Houthandelaar, Pr. Hendriklaan 132, Overveen. Kanne, F. A., Oranje Nassaulaan 76, Overveen. Kant, A. W., Koopman, Zonnebloemlaan 34, Aerdenhout. Kant, M., Slager, Zonnebloemlaan 5, Aerdenhout. van Kappen, A. E., Bloemendaalscheweg 141143, Bloemendaal. Kaptein, E. B., Los Werkman, Dompvloedslaan 13, Overveen. Kaptein, J., Los Werkman, Dompvloedslaan 29, Overveen. Kapteijn, P. J., Directeur eener N.V., Mauricialaan 10, Overveen. Kars, D., Dompvloedslaan 33, Overveen. Kars, J., Bankwerker, Dompvloedslaan 49, Overveen. Kars, W. J., Controleur Publ. Werken, Noordlaan 22, Santpoort- Station. Karseboom, A., Bankier, Tramweg 13, Aerdenhout. Karstens, J. W., Restaurateur van Schilderijen, De Genestetweg 17, Bloemendaal. Kasper, R., Schoenmaker, Verbindingsweg 55, Bloemendaal. Kaspers, J. C., Kantoorbediende P.E.N., Noorder Stationsweg 9, Bloemendaal. Kassenberg—de Feber, Wed. C. J.,Duinlustparkweg 16, Santpoort- Station. van de Kasteele—Brongersma, Wed. T. C. M., Pinellaan 15, Santpoort-Station. Kastelein, Mr. G. I. J. J., Advocaat Procureur, Oranje Nassaulaan 86, Overveen. Kat, J. F. M., Leeraar Lyceum, Sparrenlaan 17, Aerdenhout. Kaufmann, J. S., Civiel Ingenieur, Joh. Verhulstweg 50, Santpoort- Station. Kaufmann, M., Bedrijfsleider Bijenkorf, Militairenweg 18, Overveen. Monsters en Modelkamers zijn ter Uwer beschikking Keereweer, H., Woninginr., Kinheimweg 5, Bloemendaal. Keet, A. C. S. E., Onderwijzer, Leidschevaart 30, Vogelenzang. Keg, J. C., Directeur eener N.V., Popellaan 7, Bloemendaal. Keizer, M., Reiziger in Dames Mode-artikelen, Pr. Hendriklaan 109, Overveen. de Keizer, W., Kleverlaan 111, Bloemendaal. Kelderman, P. HL, Smid, De Genestetweg 21, Bloemendaal. Keller, Mej. A. H., Rustenburgherweg 31, Bloemendaal. Keiler, Mevr. B. E., Waldeck Pyrmontlaan 18, Overveen. van Kempen, C. J. J. H., Inspecteur Levensverz. Mij., Sterrebosch- laan 20, Bloemendaal. van Kempen, H. W., Architect, Zuider Stationsweg 3, Bloemendaal. van Kempen, P. G., Boerenknecht, Korte Zijlweg 10, Overveen.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 80