W. BEUNDER, Verbindingsweg 21, BLOEMENDAAL 62 Bloemist Smaakvol Bloemwerk Telefoon 22338 Kesting, Mej. M. Th., De Waal Malefijtlaan 6, Aerdenhout. Resting, Ph. J. J., Proc.houder 1e Holl. Levensverz. Bank, Juliana- laan 16, Overveen. van Ketel, Dr. A. B. A., Hoogleeraar, Dr. D. Bakkerlaan 72 (inw.), Bloemendaal. Ketelaar, J. G., Joh. Verhulstweg 27, Santpoort-Station. Ketelaar—Langelaar, Wed. R. Ch., Kleverlaan 117, Bloemendaal. van Keulen, N., timmerman Vogelenzangscheweg 348, Vogelenzang. van Keulen, W., Veldarbeider, Vogelenz.weg 41, Vogelenzang. Keuning, H., Dir. Schoenenhandel, Bloemend.weg 233, Overveen. Keuter, J., Hartenlustlaan 1, Bloemendaal. Keyser, Mej. D., Onderwijzeres, Oranje Nassaulaan 84, Overveen. Kiekens, J. F., Werktuigkundige, Pr. Hendriklaan 9, Overveen. Kielstra, Dr. W. G. C., Arts Noordh. Vereen, voor TBC-bestrijding, Joh. Verhulstweg 36, Santpoort-Station. Kievit, Mej. A. G., Kantoorbediende, Verlengde Koepellaan 4, Bloemendaal. van Kimmenaede, A. C. M., Winkelchef Vroom Dreesman, Dr. D. Bakkerlaan 52, Bloemendaal. Kindermann, A., Nic. Beetslaan 3, Aerdenhout. Kirchheim, M., Lage Duin en Daalscheweg 8 (inw.), Bloemendaal. Kist, J. R., Bentveldsweg 107, Aerdenhout. Klant, J. H., Onderwijzer, Julianalaan 36, Overveen. van de Klashorst, G. H., Kantoorbediende, Prins Hendriklaan 17, Overveen. van de Klashorst, G., Directeur Exploitatie Mij., Mr. H. Enschede- weg 3, Aerdenhout. Klatte, C. M., Directeur de Waal's Corsettenfabriek, Ruysdaelweg 2, Overveen. Klaver, G., Scheikundige B.P.M., Rio Grandelaan 29, Overveen. Klaij, D., Ambtenaar, Noordlaan 2, Santpoort-Station. Kleeding naar maat, J. P. v. Beem, Kleermaker, Verbindings weg 35, Bloemendaal. Kleef, W., Metselaar, Zomerzorgerlaan 44, Bloemendaal. van Kleeff, H. M., Hoofdagent van Politie, Kinheimweg 61, Bloemen daal. Kleibrink, H., Korte Kleverlaan 30, Bloemendaal. Klein, P. J., Procuratiehouder, Klapheklaan 7, Aerdenhout. Klein Poelhuis, J. B., Hoofd der Bornwaterschool, Bloemendaal, Plantsoenlaan 8, Bloemendaal. Kieinlein, J. W., Waterbouwkundige Prov. Waterstaat, lepenlaan 96, Bloemendaal. Klemm, P. G., Boekhouder, Bloemendaalscheweg 327, Overveen. Klerk, H. C., Hoofdboekhouder P.W.N., Bosch en Duinplein 3, Bloemendaal. de Klerk, J. A., Leider Internationaal Vacantiehuis, Korte Parkweg 1, Bloemendaal. de Klerk, J. W., Hovenier, Zandvoorterpad 5, Overveen. de Klerk, J. P., Pensionhouder, Korte Parkweg 1, Bloemendaal. Kleuterschool Borski Sillemstichting, Boschl. 26, Bloemendaal. Kleuterschool, Juliana van Stolberglaan 27, Aerdenhout. Kleijn, D., Boekhouder, Vrijburglaan 31, Overveen. Klimbie, A. H., Kantoorbediende, Oranje Nassaulaan 147, Overveen.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 82