L W. BEUNDER, Verbindingsweg 12, BLOEMENDAAL 69 Bloemist Met hoogste prijzen bekroond Telefoon 22338 Laan, A., President-comm. N.V. Wessanen's Kon. Fabr. Wormerveer, Rijperweg 10, Bloemendaal. Laan, A. R., Vijverweg 18, Bloemendaal. Laan—Laan, Wed. C. G., Lage Duin en Daalschew. 21, Bloemendaal. Laan, C. H., Directeur Wessanen's Kon. Fabr. Wormerveer, Midden Duin en Daalscheweg 28, Bloemendaal. Laan, P., Bloemistknecht, Leidschevaart 80, Vogelenzang. Laan, R. E., Directeur meelfabriek N.V., Hooge Duin en Daalsche weg 18, Bloemendaal. van der Laan, G., Leeraar Frans Kennemer Lyceum, Julianalaan 60, Overveen. van der Laan, P., Boekhouder, Rijnegomiaan 25, Aerdenhout. van der Laan, Th. A., Directeur N.V., Koninginneduinweg 6, Bloemendaal. van der Laan, Ir. 1AA, Ingenieur, Vinkenbaan 8, Santpoort-Station, van der Laan, W., Leeraar Lich. Oef., Esschenlaan 23, Bloemendaal. van Laar, K. J., Meteropnemer en Geldophaler bij de Gem. Bedrijven, Joan Mauritsplein 2, Overveen. van de Laar, F. A. J. J., Afd.chef, Julianalaan 61, Overveen. Laarman, Mej. H. L. M., Schilderes, Mauricialaan 46, Overveen. Labohm, W., Directeur Kol. Bank, Lage Duin en Daalscheweg 8, Bloemendaal. Labouchere, A., Boekenroodeweg 89, Aerdenhout. Ladru, H. J., Kantoorbediende, Distellaan 34, Aerdenhout. Laduc, A., Nachtwaker, Graaf Florislaan 35, Vogelenzang. van Laer, J. L., Veldlaan 6, Aerdenhout. Lageman, D., Zandvoorterweg 51, Aerdenhout. Lagendijk, A., Bloemistarbeider, Vogelenz.weg 141, Vogelenzang. Lagerwerf, G., Kantoorbediende, Pr. Mauritslaan 128, Overveen. Lagerweij, P., Schilder, Leidschevaart 86, Vogelenzang. Lakke, P., Zuider Stationsweg 8, Bloemendaal. van 't Lam, Th. J. H., Leeraar M.O. Gymnastiek, Oranje Nassau- laan 121, Overveen. Lambach, Ir. J. W. H., Natuurk. Ingenieur, Asterlaan 22, Aerdenhout Lambers—Brühl, Wed. M. W. L., Or. Nassaulaan 160, Overveen. Lamboo, P. J., Sigarenkoopman, Bosch en Duinplein 1, Bloemendaal. Lambooy, H. J. G., Proc.houder, Dr. D. Bakkerlaan 34, Bloemendaal. Lambooij, J., Tuinknecht, Bloemendaalscheweg 152, Overveen. Laming—Haslinghuis, Wed. A. J., Aerdenh.duinweg 9, Aerdenhout. Laming, Mevr. G. S., Acacialaan 39, Bloemendaal. Laming, J., Vertegenwoordiger Buitenl. Huizen, Aerdenhouts- duinweg 9, Aerdenhout. Lammens, G. J. N., Bedrijfsleider, Rijnegomiaan 64, Aerdenhout. van Lammeren, M., Arbeider, Dompvloedslaan 35, Overveen. Lammers, A. H. P. M., Koopman Chin. Art., Hooge Duin en Daalscheweg 18a, Bloemendaal. Lammers, W. H. A. M., Reiziger Manufacturen, Oranje Nassau laan 140, Overveen. Lammerse, M., Hulpfitter Gem. Waterleiding, Kinheimweg 73, Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1940 | | pagina 91