RIJWIELHANDEL W. JANSEN Jr. fEALiD00N026lf ^E0LsAT6,R0iM645°8 Phoenix- en R. S. Stokvis Rijwielen AGENT Laan, A., Rijperweg 10, Bloemendaal Laan A. R., Koopman, Vijverweg 18, Bloemendaal Laan—Laan, Wed. C. G., Lage Duin en Daalscheweg 21, Bloemendaal. Ev.-adres: Vijverweg 18, Bloemendaal Laan, C. H., Directeur eener N.V., Vogelenzangscheweg 41b, Vogelenzang Laan, P., Bloemistknecht, Leidschevaart 80, Vogelenzang- Laan, R. E., Directeur eener N.V., Boekenroodeweg 50, Aer- denhout T van der Laan, G., Leeraar Fransch Kennemer Lyceum, Lm- denlaan 60, Overveen van der Laan, P., Boekhouder, Rijnegomlaan 25, Aerdenhout van der Laan, Th. A., Directeur eener N.V., Koninginnedum- weg 6, Bloemendaal van der Laan, Ir. W., Ingenieur, Vinkenbaan 8, bantpoort- Station TT van der Laan, W., Leeraar Lich. Oef., Heilgymnastiek en Massage, Esschenlaan 23, Bloemendaal van der Laan, W. H. J., Schrijver 2e kl. Dir. Bel., Bloemen daalscheweg 159, Overveen Evac. Laane, Mej. A. C. M., Directrice observatiehuis, Dennenweg 6, Bloemendaal van Laar, K. J., Meteropn. en Geldoph. b. d. Gem. Bedrijven, Joan Mauritsplein 2, Overveen van de Laar, F. A. J. J., Afd.chef, Lindenlaan 61, Overveen Ladru, H. J., Kantoorbediende, Distellaan 34, Aerdenhout van Laervan Breemen, Wed. E., Veldlaan 6, Aerdenhout Ev.-adres: Loolaan 48, Apeldoorn Lageman, D., Zandvoorterweg 51, Aerdenhout Lagendijk, A., Bloemistarbeider, Vogelenz.weg 141, Vogelenz. Lagerwerf, G., Kant.bed., Pr. Mauritslaan 128, Overveen Lagerweij, Ds. L., Predikant, Schaepmanlaan 14, bantpoort- Station Evac. Lagerweij, P., Schilder, Leidschevaart 86, Vogelenzang Lakke, P., Bloemendaalscheweg 117, Bloemendaal van 't Lam, H. T. I., Acc. assist., Oranje Nassaulaan 124, Overveen van 't Lam, Th. J. H., Leeraar M.O. Gymnastiek, Oranje Nassaulaan 121, Overveen Lambach, Ir. J. W. H., Natuurk. ingenieur, Asterlaan 22, Aerdenhout Lamboo, P. J., Sigarenkoopman, Bosch en Duinplein 1, Bloe mendaal Lambooy, H. J. G., Dr. D. Bakkerlaan 34, Bloemendaal Lambooij, J., Tuinknecht, Bloemendaalscheweg 152, Overv. Ev.-adres: Kerkstraat B 224, Gemert (N.-B.) Laming—Haslinghuis, Wed. A. J., Aerdenhoutsdurnweg 9, Aerdenhout Laming—Boden, Wed. C. H., Iependaal 47, Bloemendaal. Ev.-adres: Soestdijkscheweg 251, De Bilt (Bilthoven) Laming, Mevr. G. S., Acacialaan, 39, Bloemendaal. Lv.-adr.: Soestdijkscheweg 251, Bilthoven (De Bildt) van Lammeren, M., Arbeider, Dompvloedslaan 35, Overveen Lammers, A. II. P. M., Koopman Chin. Art., Hooge Duin en Daalscheweg 18a, Bloemendaal. Ev.-adres: Parkweg 5, Bloemendaal Lammers, A. J., Kant.bed., Oranje Nassaulaan 14, Overveen Lammers, W. H. A. M., Reiziger Manufacturen, Oranje Nas saulaan 140, Overveen 132

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 144