onderricht gegeven in Fransch, Handenarbeid, boekhou den en Gymnastiek, Opgeleid wordt in 6 jaar voor de toelatingsexamen: Gymnasium. Kweekschool, Am bachtsschool. enz. R.K. Meisjesschool te Overveen, Korte Zijlweg 9b (tijdelijk Zijlweg 277, Haarlem). Onder leiding der Eerw. Zusters van J. VI. J te 's-Herto- genbosch. Hoofd der school: Sr. Wilhelmine (P. V Pelser). De school telt 8 leerjaren en sluit na 't 6e Jeer jaar aan op 't U.L.O., H.B.S. en Gymnasium. Behalve de gewone vakken wordt ook privaatoiiderricht gegeven in 1 tansch. Het schooljaar begint I September. Voor jongens en meisjes vanaf 3 jaar is er steeds plaat sing te verkrijgen op de Fröbelschool. Op de vakschool ontvangen niet-leerplichtige meisjes grondig onderricht in knippen en naaien van onder- en bovengoed. Bij 't eindigen vgn den cursus wordt, na afge legde proeven van bekwaamheid een diploma uitgereikt. Spreekuren van 't hoofd der school zijn: Maandag, Dins dag en Donderdag van 5—6 uur. R.K. School „St. Antonius" 6-jarige opleidingsschool voor Gymnasium, l yceum en H.B.S. Directeur: N. A. Faasè, Tel. 27148. Spreekuren: Maandag en Donderdag van 45 uur, Teding van Berkhoutlaan 20, Aerdenhout. Christelijke School, Overveen, Vrijburglaan 17. Hoofd: R. Stoutlmmer. Privé Rollandslaan 93, Haarlem. Opleiding voor M.O. en V.H.O. Schoolvereeniging „Aerden hout-Bentveld", Aerdenhout, Mr. H. Enschede weg. Hoofd: R. Reinalda. Privé Houtvaartkade 2. Opleiding Gymnasium, H.B.S. en Lyceum (Fransch onder de schooluren), Handenarbeid, Sport. Christelijke School voor L.O., Tyo H. van Eeghen Instituut, van Lennepweg 2, Aerdenhout. Hoofd der school: D. C. van den Heuvel. Privé Bentveld- weg 106. Spreekuur Dinsdag van 3 4 uur. Opleiding Gymnasium, H.B.S. en Lyceum. R.K. Par. School, Vogelenzang, Vogelenzangscheweg Hoofd: Th. Remmerswaal. VOORBEREIDEND LAGER ONDERWIJS R.K. Fröbelschool, Bloemendaal, Dennenweg. Hoofd: Zr. Maria' d. H. Franciscus van Assisie. Bewaarschool der Borski-Sillemstichting, Bloemendaal. Boschlaan. Hoofd: Mej. T. Schuyt. Spreekuur op de schooltijden. Kleuterschool der Bloemendaalsche Montessorischool, Bloe mendaal, Vijverweg. Hoofd: Mevr. V. Th. A. Tillmanns-I.angguth. Inlichtingen aan de school. Voorbereidende klasse, uitgaande van de Bloemendaalsche Schoolvereeniging, Bloemendaal, Lage Duin en Daalsche- weg (tijdelijk Bosch en Duinlaan la). 11

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 15