Mariënbosch J. M. Barnhoorn Zn. - Voor al uw bloemwerken Melkerij Zwarekant, N. H., Ambten. P.E.N., Duinlustparkweg 32, Santpoort-Station Zwart, H. J., Bedrijfsleider Choc.fabriek Droste, Waldeck I yrmontlaan 3, Overveen de Zwart—Nieuweboer, Wed. A. G. C., Bloemendaalsche- weg 24, Bloemendaal Zwarteveen, G., Opperwachtmeester van politie, Lage Duin en Daalscheweg 15, Bloemendaal Zweedsche Heilgymnastiek, Massage en Zonnelampbehan- deling, Mevr. A. S. van Dansik—Lind, Bloemendaalsche- weg 98a, Bloemendaal Zweers, Ph. H., Brederodelaan 75, Bloemendaal ZIJLWEG 7 - OVERVEEN - TELEFOON 14898 Zweprmer, J., Chauffeur, Cearalaan 4, Overveen Zwiersen, L., Chauffeur-monteur, Noordlaan 12, Santpoort-St. Zwiersen, S., Chauffeur, Duinlustparkweg 6, Santpoort-St. van Zwieten, Mej. E. J. M., Onderwijzeres, Platanenlaan 73, Bloemendaal van Zwieten, J., Fabr. vischconserven, Koepellaan 4, Bloe mendaal Evac. van Zwieten, T. B., Vischconservenfabrik., Koepellaan 4, Bloemendaal Evac. Zwitser, K., Ernst Casimirlaan 84, Overveen van Zwijndregt, Mr. A. L., Kassier Ned. Lloyd A dam, Wes terlaan 8, Aerdenhout van Zwijndregtter Meulen, Wed. J. E., Bloemendaalscheweg 157, Bloemendaal Zijlstra, D., Plantsoenarbeider, Recifelaan 30, Overveen Zijlstra, M., Kleermaker, Graaf Florislaan 3, Vogelenzang Zijlstra, M., Caféhouder, Graaf Florislaan 3, Vogelenzang van Zjjst, H. F., Lage Duin en Daalscheweg 5b, Bloemendaal Gedeponeerd merk. C/Cie/sLest*/ Boekenroodeweg 3 Aerdenhout I elefoon 26236 220

Adresboeken Bloemendaal | 1944 | | pagina 234