Gebr. VERDUIN Verboom, H. M. W., ambt. Min. v. Ond., Iepenlaan 104, Bloemendaal. Verbruggen, P., landbouwer, Kennemerweg 9, Bloemend. Verburg, W., proc.houder, Rijnegomlaan 54, Aerdenhout. Verburgt, J., gem.arbeider, Vogelenz.weg 376, Vog.zang. Verdam-Klijn, Wed. T., Bloemend.weg 42, Bloemendaal. Verdegaal, A., bloemb.kweker, Vogelenz.weg 37, Vog.zang. Verdegaal, Mej. A. A., verkoopster, Vogelenz.weg 312, Vogelenzang. Verdegaal-Oostdam, Wed. C. M., Vogelenz.w. 164, V.zang. Verdegaal, H., bloemb.kweker, Vogelenz.weg 184, V.zang. Verdegaal, H., bloemistkn., Vogelenz.weg 312, Vogelenz. Verdegaal, H., veehouder, Vogelenz.weg 164, Vogelenzang. Verdegaal, J. R., bloemb.kweker, Vogelenz.w. 312, V.zang. Verdegaal, Zr. P., verpleegster, Vogelenz.w. 312, V.zang. Verdegaal, P., los werkman, Vogelenz.weg 312, Vogelenz. Verdegaal, P., boerenarbeid., Vogelenz.weg 164, Voglenz. Verdegaal, R., bloemb.kweker, Vogelenz.weg 43, Vogelenz. Verdegaal, Th., Vogelenz.weg 188, Vogelenzang. Verdonk, C., handlanger, Bloemend.weg 112, Bloemend. Verduin, D., timmerman, K. Kleverlaan 9, Bloemendaal. Verduin, J., metselaar, Korte Kleverlaan 9b, Bloemendaal. Verduin, J. P., bouwvakpatr., K. Kleverln 23, Bloemendaal. Verduin, J., timmerman, K. Kleverlaan 9b, Bloemendaal. Vereniging v. Jeugdwerk, Donkerelaan 6a, Bloemendaal. VERENIGING VOOR VREEMDELINGENVERKEER, secr.: M. van Holst, Kerkplein 16, Bloemendaal, teief. 22271. Verhaar, D. M., directeur „Boeke en Huidekooper", Ju- lianalaan 87, Overveen. Verhagen, C. M., electrotechn., Pr. Mauritsln 109, O.veen. Verhagen, J. J., architect en makelaar, Verbenalaan 12, Aerdenhout. Verhagen, J. F., directeur van techn. bureau, Kinheim- weg 7, Bloemendaal. Verhelst, M. C., gem.arbeid., J. v. Stolbergln 19, Aerdenh. Verhelst, R. E., automonteur, J. v. Stolbergln 19, A.hout. Verheul, G. C., proc.houder, Asterlaan 31, Aerdenhout. Verheul, J. B. A., Julianalaan 45, Overveen. Verheul, J. C., reclameeonsuicnt, I'. Rendrikln 76, O.veen. "N TIMMERLIEDEN METSELAARS AANNEMERS Machinale Zagerij en Schaverij Bloemendaal, Korte Kleverlaan 9a Telefoon 22148 Bevelen zich aan voor Aan- en verbouw van villa's, woon- en winkelhuizen en putten, tuintrappen en -muren, lauben, zowel in hout, rioleringen, metselwerk, alsmede in gewapend beton, onderhoudswerken, reparatiën, lijm- en huistimmerwerk 191

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 221