Weteringe Buis-Mohrmann, Mevr. L. A. van de, Job. Ver- hulstweg 62, Santpoort. Wetselaan, D. J. K., Arnoldlaan 6, Bloemendaal. Wetselaar, M., agent in sportartik., Arnoldln 6, Bl.daal Wetzlar, K. F., procuratiehouder, Pr. Mauritslaan 123, Overveen. Weuring, Mej. G., Or. Nassaulaan 114, Overveen. Weuring, J., ambtenaar ter secretarie, Mauricialaan 58, Overveen. Weustink, H. J., directeur N.V., J. Verhulstw. 19, Santp. Weijden, C. J. van der, grondwerker, van Lennepweg 8, Aerdenhout. Weijenberg, F., tuinmansknecht, Noordln 18, Bloemend. Weijenbergh, P. J., fabrikant, O. Nassaulaan 26, O.veen. Weijers, A., opperman, Leidschevaart 120, Vogelenzang. Weijers, C. J., hovenier, Jul. v. Stolberglaan 32, Aerdenh. Weijers, C. J., bloemistknecht, Leidschevaart 120, V.zang. Weijers, J. H., bloemistkneoht, Leidschevaart 120, V.zang. Weijers, J. P., bollenkwekersknecht, Vogelenzangsche- weg 28, Aerdenhout. Weijers, Th. H., bakker, Leidschevaart 120, Vogelenzang. Weijntjes, Mej. P. A., assistente in een kleuterhuis, Wes terlaan 37, Aerdenhout. Weijntjes, W. F., koopman in bouwmaterialen, Wester laan 37, Aerdenhout. Weijs, A., chauffeur, Recifelaan 28, Overveen. Wezel, G. van, Iepenlaan 70, Bloemendaal. Wezel, J. van, arbeider plantsoen, O. Nassauln 88, O.veen. Wezel-Ozinga, Wed. M. W. J. van, Iepenlaan 70, Bf.daal. Wezenaar, B. H., van Vollenhovenlaan 18, Aerdenhout. Wiardi Beckman-Wackie Eijsten, Wed. IV!. P. HI., Pernam- bucolaan 55, Overveen. Wicherlink, Ir. E. Th. M., mijn-ingenieur, Julianalaan 43, Overveen. Wichers, J. W., leraar biologie, Plantsoenlaan 8, Bl.daal. Wiebenga, Mevr. G. A. M., Kleverlaan 103, Bloemendaal. Wiebenga, H., leraar staatswetenschappen, Hooge Duin en Daalscheweg 28, Bloemendaal. Wieberdink, G. G., stuurman grote vaart, Pernambuco- laan 27, Overveen. Wiegand J., O. L. O., stempelmaker, L. Petriln 16, O.veen. Wiegel, M., boekhouder, Dr. D. Bakkerlaan 27, Bl.daal. Wielenga, B., Or. Nassaulaan 113, Overveen. Wielsma, F., Platanenlaan 67, Bloemendaal. Wieman, J. G., huisknecht, Ruysdaelweg 2, Overveen. Wiemeijer, C., kantoorbed., Lonbar Petrilaan 8, Overveen. Wiemeijer, H. C., importeur van dranken, Zonnebloem laan 28, Aerdenhout. Wiemeijer, O., ambtenaar van een bedrijfsgroep, Lon bar Petrilaan 8, Overveen. Wiemeijer, O. F., koopm. in papier, L. Petriln 8, O.veen. WIENEN, C. VAN, ACCOUNTANTSBUREAU, BELASTING ZAKEN, Dr. D. Bakkerlaan 17, Bloemendaal, tel. 22153. 208

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 240