BOTTELIER, fl., RIJWIELHANDEL, Reparatie-inrichting, Stalling bij Station, Wlotorhersteiplaats, Zandvoort- schelaan 158, Aerdenhout, telef. 26113. Bottone de Cravagliano, IVIej. G., Militairenweg 6, O'veen. Boukaert, J. J., boordwerktuigk. KLM, Julianalaan 71, Overveen. Boudewijn, P. J., kapitein motordienst, I. Bispincklaan 9, Bloemendaal. Bouma, M. J., ambt. Prov. Griffie, Noordlaan 1, Santp.-St. Bouma, T., Brederodelaan 82, Bloemendaal. Bouma, «Ir. B., advocaat, Vijverweg 4, Bloemendaal. Bouman, G., werktuigkund., Vogelenz.weg 42, Aerdenhout. Bouman, H., mandenmak., Duinlustparkw. 15, Santp.-St. Bouman, IVIej. NI. C. J., Or. Nassauplein 88, Overveen. Boursse Wils-Been, Wed. C. G., Jtustenburgherweg 31, Bloemendaal. Boutelje, J., handelsagent textiel, Asteriaan 38, Aerdenh. Boutellier, J. J., therapieleider, Bergweg 2, Sant,poort-St. Bouvy, L. J. IVl., fabrikant in zout, Ter Hoffsteedeweg 23, Overveen. Bouwer, E. G., directeur N.V., Goudsbloempl. 6, Aerdenh. Bouwhuizen-van den Berg, Wed. A. G.„ Gr. Florislaan 20, Vogelenzang. Bouwman-Rose, Wed. J. E., Zandvoorterweg 84, Aerdenh. Bouwmeester, IVIej. A. J. L., apotheker ass., Dr. D. Bakker laan 70, Bloemendaal. Bouwmeester, E., werktuigkundige, Dr. D. Bakkerlaan 70, Bloemendaal. Bouwmeester, P., makelaar, l)r. D. Bakkerlaan 70, BI.daal. Bowles, R. K., leraar Spaans, Zonnebloemlaan 4, Aerdenh. Box-Swijter, Wed. A. C. S. E., Julianalaan 68, Overveen. Box, H., tuinman, Ter Hoffsteedeweg 13, Overveen. Braafhart, D. P.. chauffeur, Boekenroodeweg 87, Aerdenh. Braakman, «Ir. F., Madelievenlaan 4, Aerdenhout. Braam, J. W., jachtopziener, Zanderijvaart 1, Overveen. Braam, IVIej. A. v., Rustenburgherweg 31, Bloemendaal. Braam Houckgeest, J. P. W. A. van, chemicus, de Gene- stêtweg 5, Bloemendaal. Braaij, G., chauffeur, Brederodelaan 59, Bloemendaal. Brachthuizer, IVIej. A. G., Platanenlaan 45, Bloemendaal. Brachthuizer, IVIej. G. F., modiste, Platanenl. 45. BI.daal. Brachthuizer, J. J., dir. vishandel, Kleverlaan 75, BI.daal. Brachthuizer, J. P. J., kantoorbed., Kleverlaan 75, Bl.daal. Brachthuizer, IVIej. P. IW., modiste, Platanenl. 45, Bl.daal. Bragt, J. van, kantoorbed., Prof. v. Vlotenw. 16, Bl.daal. Bragt-van Zijtveld, Wed. «I. v„ Acacialn 1, Bloemendaal. Brand-Muller, Wed. A. C., L. Petrilaan 12, Overveen. Brand, J., aannemer, Rijperweg 2, Bloemendaal. Brandenburg-Gosselaar, Wed. A. H., Ign. Bispincklaan 22, Bloemendaal. Brandenburg, H., Parkweg 17, Bloemendaal. Brandenburg, W., leraar, Midden Duin en Daalseweg 28, Bloemendaal. Brandhof, W. J., chauffeur, Boschlaan 67, Bloemendaal. 27

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 47