le kl.; Th. G. J. M. Steman, commies le klJ. Th. van Steenwijk, commies le kl.; Mej. A. M. Voetelink, adj. com mies le kl.; G. Vollbchr, klerk 2e kl.; Mej. W. de Weert, klerk le kl.; W. J. van der Werff, commies le kl.; J. Weu- ring, hoofdcommies. Op arbeidsovereenkomst: J. G. Ha mel, kantoorbediende; H. M. van Kleeff, contröleur sociale zaken; Mej. H. A. Nieuwpoort, typiste; J. Snuverink, con troleur vermakelijkheidsbelasting; Mej. E. Stoeltje, ty piste; J. M. J. Verkerk, assistent afd. huisvesting; Mej. M. de Wit, typiste; Mej. J. G. E'. van Zonneveld, typiste; G. J. Bronkhorst, contröleur hondenbelasting; K. J. yan Apeldoorn, bode-concierge; H. M. Bakker, hulp-bode; W. A. van Roosmalen, hulp-bode. Gelegenheid tot het doen van aangifte voor dé burgerlijke stand ten raadhuize: iedere werkdag van 9-13 uur. Gelegenheid tot trouwen: iedere dag. Ondertrouw: Woensdag na afspraak van 1 4.30-17.30 uur. Tweemaal per week Maandag en Woensdag tussen 12-13 uur bestaat'er gelegenheid tot kosteloze huwelijks voltrekking. Op andere dagen en uren worden de volgende rechten geheven: tussen 9 en 13 uur: Dinsdag 100. Donderdag 60,Vrijdag 40,Zaterdag 80, Maandag 9-12 uur 25,Woensdag 9-12 uur 10, Op bovenvermelde dagen vóór 9 en nè 13 uur 125, Voor een op Zondag te voltrekken huwelijk wordt -200, geheven. Voor het gebruik van de loper, wanneer die wordt verlangd, 10, Gevestigd: Bloemendaalscheweg 247, Overveen tel. 23269. N. Scheffer, gemeente-ontvanger; P. van Marken, commies le kl.; Mej. P. G. Gordijn, typiste; Het kantoor is geopend alle werkdagen van 9.30 tot 12 uur. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs: Vacature, voorzitter; S. A. Wilson, secretaris; G. A. v.d. Mey; J. A. G. Bleeker; F. H. Steenhuizen; A. Jagen; Mr. U. Strikwerda; Mej. T. Noorman; J. A. A. Ho.ck;' Dr. Ir. H. J. A. de Goey. L. van Essen Lzn., voorzitter; C. G. J. Bos; Mr. F. Th. Raedt; D. Kool, secretaris; Mev. C. G. M. Wolterbeek- dé Stoppelaar. Adr. Gassee, voorzitter; G. Brouwer; Mevr. G. M. R. Thöne- de Vries van Doesburgh; H. M. van Weel; A. F. Went; Ghef afd. Huisvesting, cecretaris. Telefoon 22275. Bureau: Donkerelaan 16, Bloemendaal. Geopend iedere werkdag van 9-12.30 uur. Voor tel. 9-12.30 en 14.00-17.30 (uitgezonderd Zaterdagmiddag). V Aantekenen en Trouwen: Kantoor van de Gemeente-Ontvanger: Commissie van Toezicht op het Middelbare Onderwijs: Adviescommissie Woorfruimtewet 194-7. Gemeentelijk Gasbedrijf:

Adresboeken Bloemendaal | 1948 | | pagina 9