HOFGEES Financieringskantoor Hoofdkantoor: Meervlietstraat 36 - Velsen Telefoon K 2550 - 4210 Bijkantoor: Gedempte Oude Gracht 89 - Haarlem Telefoon K 2500 - 16689 Financiert voor ULuxe- vracht- en bestelauto's Geheimhouding verzekerd Vraagt geheel vrijblijvend onze condities Noord-Zuid-Hollandsche Vervoer Maatschappij N.V. Leidsevaart 396 - HAARLEM Autobuslijnen Lijn 1Heemstede Javalaan - Haarlem (Station) Vergierdeweg - Von- delweg (De Glip). Lijn 2. Heemstede (Valkenb laan) Haarlem (Station) Lijn 3. Heemstede (L.v.Bloemenhove) Haarlem (Station) - Bloemen- daal - Veiserend Lijn 4. Rollandslaan-Overveen- Haar lem (Station) - Planetenplein Lijn 5. Amsterdamsebuurt - Haarlem (Station) - Vergierdeweg - Von- delweg Lijn 6. De Ruyterplein - Wagenweg - Plein - Haarlem (Station) - Jan Gijzenkade - (Spaarndammer- brug) Lijn 7. Haarlem (Station) - Spaarndam Haarlem - IJmuiden Leiden (Beestenmarkt) - Leiderdorp Leiden - Warmond Leiden (Beestenmarkt) - De Vink - Haagse Schouw - Valkenburg-Katwijk aan de Rijn Leiden (Boerhavelaan) - Haarlem (Sta tion) Leiden - Voorhout - Noordwijkerhout (Sancta Maria) Leiden - Warmond - Sassenheim - Noordwijkerhout (Sancta Maria) Den Haag - Katwijk aan Zee - Noord- wijk aan Zee - Haarlem Tramlijnen Scheveningen - Den Haag - Leiden Leiden - Katwijk - Noordwijk Leiden (H Rijndijk) - Oegstgeest Zandvoort - Haarlem - Amsterdam Sloterdijk - Amsterdam Amsterdam - Buiksloot Amsterdam - Monnickendam - Edam - Bootdiensten Monnickendam - Marken Monnickendam - Marken - Volendam (Zomerlijn)

Adresboeken Bloemendaal | 1951 | | pagina 2