Openluchttheater en Caprera; duinwandelpark en openluchttheater waar in de zomermaanden voorstellingen worden gegeven. Overveen: Het Nationale Park de Kennemerduinen, toegangen aan de Zeeweg te Over veen, Bergweg te Bloemendaal en bij paviljoen Parnassia aan Zee. Dagelijks geopend van zonsopgang tot zonsondergang. Wethouder van Gelukpark aan de Zeeweg te Overveen met restaurant ,,de Bokkedoorns". Brouwerskolkpark te Overveen tussen Duinlustweg en Zeeweg. „Middenduin", ingang aan de Duinlustweg nabij de Zanderijvaart te Overveen. „Koningshof", Duinlustweg te Overveen. Landgoed van de Vereniging tot het Behoud van Natuurmonumenten in Nederland; het gehele jaar geopend voor leden van de vereniging. Landgoed „Elswout", Elswoutlaan te Overveen; het gehele jaar geopend. Aerdenhout: Wethouder Laanpark aan de Burgemeester den Texlaan. Mr. H. Enschedepark met Aerdenhouts Kopje nabij de gelijknamige weg. Landgoed „Naaldenveld"; ingangen aan de Zwaluwenweg en Zuidlaan. Vogelenzang: Landgoed „Leyduin", ingangen aan de Vogelenzangseweg, Leidsevaart en Leijweg 11. Landgoed „Woestduin", ingang Vogelenzangseweg nabij perceel nr. 41. Duingebied van de Amsterdamse Waterleiding; uitgestrekt duinterrein tussen de Zandvoortselaan en Vogelenzang. Ingangen aan de Zandvoortselaan (Bentveld) en de Vogelenzangseweg. Bloembollen-showtuinen van Frans Roozen, Vogelenzangseweg 49 a en van John van Grieken, Vogelenzangseweg 81. Landgoed „Huis te Vogelenzang", aan de Bekslaan. BEJAARDENWERK EN BE JA AR DEN SOCIËTEITEN Comité voor Bejaarden te Bloemendaal, Secr.: Zeeweg 4 te Overveen. Bejaardensociëteit „De Sierlijke Kroon", Secr.: Ernst Casimirlaan 85, Overveen. R.K. Bejaardensociëteit, Secr.: Ign. Bispincklaan 32, Bloemendaal. Bejaardensociëteit „De Zilveren Rank", Secr.: Joh. de Mijterlaan 22, Overveen. Hervormde Vrouwendienst van de Ned. Herv. Gemeente, Secr.: Oosterduinweg 21, Haarlem. Bejaardensociëteit van de Geref. Kerk Bloemendaal, Secr.: Rio Grandelaan 55, Overveen. Algemene Bejaardenvereniging „Vogelenzang", Secr.: Teylingerweg 10, Vogelenzang. Contactraad voor het open bejaardenwerk. Secretaresse: Mevr. P. Korver-Deelen. tel. 26 29 08. WARME MAALTIJDEN Stichting Warme Maaltijden Bloemendaal, Leidster: Mevr. S. Hille, tel. 26 18 26. 14

Adresboeken Bloemendaal | 1980 | | pagina 16