N. 132 Musscher (H J van), steenhouwer, Gedempte Raamgracht 4. Musscher (J E van), Zuider-Schoolsteeg 9. Musscher (J W van), kleermaker, Lange Annastraat 33 rood. Musscher (wed. van), Smedestraat 2. Muijen (mej. A van), Kruisweg 37. Muijen (P van), Lange Molensteeg 7. Muijen (P H van), Klein Heiligland 29 rood. Muijen (mej. van), Lange Yeerstraat 24e. Muijlaert (A J), barbier, Zijlstraat 38. Muijlaert (J J), coiffeur, Zijlstraat 36. Muijlard (J), barbier, Lange Yeerstraat 28. Muijsken (dames), Groote Markt 15. Naar (J), koopman in vodden, Korte Hofstraat 4. Nabal (C M), Korte Heerenstraat 5. f Nachenius (B), Parklaan 49. Nachenius (H W), ingenieur-architect, Bakenessergracht 65. Nahuijs (T), Baljuwslaan 11. Nederkoorn (B), werkman, Heerensingel ld. Nederkoorn (C), winkelier, houtdraaier en timmerman, Cor- nelissteeg 11. Nederkoorn (C), meubelmaker, Groot Heiligland 32. Nederkoorn (H), koopm. in oudijzer enz., Lange Boogaardstr. 32. f Nederkoorn (H), timmerman en assistent teekenonderw. burg. avondschool. Klein Heiligland 39. Nederkoorn (J), courantier, Gierstraat 64. Nederkoorn (wed. M), Luitesteeg 9. Nederkoorn (M), meubelmaker, Lange Annastraat 19. Nederkoorn (W), mr. meubelmaker, Zijlstraat 19. Neel (A de), smid, Zuiderstraat 5. Neel (A de), stoker. Gedempte Kraaienhorstergracht 34n. Nccle (C), bierbrouwer en tapper, Molensteeg 7. f Neelissen (M), Houtmarkt 13. Neer (H van), werkman, Dubbele Buurt 20. Negrijn (G), Ripperdasteeg 2. Negrijn (G), werkman, Drappenierstraat 20. Negrijn (G), Gasthuisstraat 5 rood. Negrijn (J E L), kleermaker, Voortingstraat 26. f Negrijn (P), magazijnmeester bij de H. IJ. S. M., Oude Weg 2

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 138