J. H. BlERBGUfil, Ged. Zijdgracht 14. Vee-, Hagel-, Brand- en 'Glasverzekering. Agenl der Nationale Verzekeringsbank „DE UNIE", 15 Beijer (J), koffiehuisbouder, Bakenessergracht 105. f Beijer (J M), stalhouder, Zijhuizen 3. Beijers (G), wagenmaker, Molensteeg llrood. Beijers (J), Kruisweg 31. Beijk (P), werkman, Korte Heerenstraat 10. j- Beijnes (A J), rijtuigfabrikant, Jansstraat S7. f Beijnes (J J), Parklaan 11. f Beijnes (J J F), Stationsplein 11. Bezem (mcj. A), Zuiderstraat 121. Bezem (H), winkelier, Groenendaalstceg 18. Bezem (J), Korte Lakenstraat 13. Bezem (wed. J), Turfmarkt 28. Bie (N de), brooddepótbouder, Lange Vlamingstraat 3. Bic (W de), werkman, Burgwal G5b. Bielderman (J), winkelier, Frankestraat 51. Bierboom timmerman, Gedempte Zijdgracht 14. Bierboom (wed. II), Beeksteeg 23a. Bierboom (J H), agent der nat. verzekcringb. Ged. Zijdgracht 14. MAATSCHAPPIJ voor ie Afd. Verzekering van Vee, tegen alle ziekten. 2' tegen hagelslag voor te veld staande gewassen. 3" ongelukken met paaiden en rijtuigen. 4' brandschade, voor fabrieken, woonhui zen, schepen, roerende goederen enz. 5C van Spiegelglas en andere Glasruiten. De Unie is gevestigd op zoodanige hechte grondslagen, dat haar bloei en voortdurend bestaan verzekerd is. Inlichtingen worden gegeven bij bovengenoemden Agent. Een en ander tot billijke bij tarieven vastgestelde bremien, terwijl door de deelnemers geenerlei inleggeld wordt betaald en de administratiekosten onder de pre- micn zijn begrepen. t Bicrcns de liaan (J), Kenau park 5.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 23