53 Ennema (C), Klein Heiligland GS. f Enschedé (mr. A J), gemeente-archivaris en bibliothecaris, lirma Joh. Enschedé en Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemsche Courant, Zijlstraat 27. Enschedé (mej. C J A), Zijlstraat '27. Enschedé (wed. F), Bakenessergracht 61. f Enschedé (mr. H), lid van den raad, Groote Houtstraat 8. f Enschedé Jr. (mr. Joh), advocaat, firma Joh. Enschedé en Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemsche Courant, Groote Houtstraat 52. Enschedé (wed. Joh.), Frederikspark 1. f Enschedé (mr. J J), firma Joh. Enschedé en Zonen, boekdruk kers en uitgevers van de Haarl. Courant, Bakenessergracht 81. Enschedé (dames), Groote Houtstraat 149. Ensmenger (wed.), Breesteeg G. Erbrink (J A), Schootersingel 23. Erbrink (wed.), Nobelstraat 12. f Erdtsieck (F), huisschilder, Kruisstraat 12. Erdtsieck (F), timmerman enjalousiënfabrikant, Kruisstr. 12. f Erdtsieck (J), horlogemaker, Zijlstraat 93. Erdtsieck (J), Ridderstraat 10. Erdtsieck (wed. J F), Bartclj orisstraat 30. Erdtsieck (J G), fabrikant van Haarl. olie, Groot Heiligland 38. Erdtsieck (J T), mr. timmerman, Lange Veerstraat 33. f Erdtsieck (M j), uurwerkmaker, Kleine Houtstraat 54. -j- Erdtsieck (T), Bakenessergracht 87. Erdtsieck (T), Groot Heiligland 28. Erf (C van der), Brouwersvaart 54. Erf (H A van der), bloemistknecht, Nauwe Geldeloozcpad 2G. Erf (N G van der), werkman, Brouwersvaart 14c. Erkelens (A), boekhouder, Raamgracht 33. Erkelens (wed. II van), Gedempte Oudegracht 114. Erleij (J W F), kunstdraaier, Gedempte Oudegracht 3G. Ernst (J G), Ridderstraat 22. Ernsting (C), Lange Poellaan 8d. Erzeij (II L), le luitenant bij de huzarên, Jansstraat 47. f Erzeij (N J), officier bij de huzaren, Groote Houtstraat 64. Es (G W van), agent van politie 2e kl., Lange Poellaan 24. Es (H van), timmerman, Nieuwe Kruisstraat 16. Es (J van), Patientiestraat 6. Es (P van), tapper, Lange Molonsteeg 4. Es (P van), werkman, Kerkhofstraat 33.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 61