98 Holtkamp (G), rijksveldwachter, Leidscke Yaart, zijstraat B. Holtkamp (H), Ged. Raamgracht G. Ilölzel (C J), kleermaker, Oranjestraat 82. Homan (C), werkman, Oranjeboomslaan 19. Homan (H), smid, Ursulasteeg lOd. f Homan (J J), Kampervest 25. Homan (P J), smid, Ursulasteeg 10k. Homborgk (J W P), smid, Molensteeg 1G. Homburg (D), Harmenjansweg 2. Homburg (J J), beddenmaker, Lange Margarethastraat 1G. Homburg (J J), beddenmaker, Spaarnwouderstraat 21. Homburg (W F), smid, Klein Heiligland 58rood. Homburg (wed.), Barrevoetesteeg lij. Hommerich (11), houder van het logement en koffiehuis »de zwarte Hond", Spaarne 37. Hommers (wed. Jj, winkelierster, Minnebroedersteeg 10. f Hommes (J B), winkelier in dames- en heeren-modeartikeien, Warmoesstraat 16. Hommes (J B), bode van het Noordkoll. begrafenisfonds, Spaarnwouderstraat 72. Hommes (J C), kleermaker, aanspreker en lijkbezorger, Spaarnwouderstraat 72. Hommes (L W), boekhouder, Jansstraat 24. Hommes (P), boekhouder, Raamvest 23. Hommes (wed. W II), winkelierster, Spaarnwouderstraat 72. Hommes (W J), winkelier, kleermaker en aanspreker, Spaarn wouderstraat 29. Iiompers (H), arbeider, Oranjeboomslaan 24. Hon (A de), machinist, Amsterdamstraat, zijstraat B 4. Ilonert (C A E van den), commissionnair, Florapark 43. Honig (mej. A J), Nieuwe Gracht 27. Honigh (wed. A C), Molenpad 8. Honigh, geb. Oorver (mevr. wed.), Sckootersingel 17. Honing (D), kunstdraaier, Lange Veerstraat 5. Honing (G), koopman in turf en hout, Parklaan 76. Honing (H), winkelier, Gedempte Raamgracht 21. Honing (J), ambtenaar haven- en kaaigeld, Turfmarkt 36. Honing (J), smid, Krom 33. Honschoten (G J van), werkman, Leidsche Vaart 28q. Honschoten (P van), werkman, Witte Heerensteeg 8. Honschoten (W van), werkmau, Gasthuisstraat 21. Honschoten (W F van), smid, Leidsche Vaart 28e. Hont (C d'), werkman, Heerensingel 37d.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 110