W. LEUR C. ¥1 Oliën, Lakken en Vernissen, Merkverf, Poetspomade, Wasclipoeder, Machiiiepakkin»' enz. 144 Lem (W), steenhouwer, Spaarnwouderstraat 15. Lemin (F A), steendrukker, Groot Heiligland 80. Lemke (mr. W van Nauta), Paviljoenslaan 7. Lemkert (H), aardwerker, Heerensingel 37c. Lemkes (H), bloemistkneclit, Linschotenstraat 42. f Lemkes (W II), koper- en blikslager, winkelier in glas-, por selein- en aardewerk, Damstraat 6. Lemmermans (mej. A), Jansweg 39k. Lemmermans (mej. G), Jansweg 39k. Lemmers (J), Gasthuislaan 36. Lennep (H M J van), ingenieur, admin, van het ingenieurs bureau voor den aanleg van telefonische geleidingen en van de duinwatermaatschappij, Frederikspark 3. Lennings (J), gevangenbewaarder, Meesterjoostenlaan 15. Lennings (J J), Luitesteeg 33. Lennings (gez.), dameskleedermaaksters, Kleine Houtstr. 61rood. Lennings (wed.), Gasthuisstraat 1. Lens (F), Kinderhuisstraat 3. Lensen (J M), Leidsche Yaart, straat B 48. Lensen (P J), Kousebandslaan 10. Lente (G van), metselaar, Leliestraat 40. Lentelink (H), barbier en horlogemaker, Hoogstraat 8. Lentelink (J), timmerman, Papentorenvest 8. Lenterman (J), fabriekswerker, Ged. Kraaienhorstergracht 34h. Lentermans (wed. A), Zijlstraat 84. Leonards (J C H), zadelmaker, Heerensingel 145. Lessing (A I), kleermaker, Hagestraat 24rood. Lessing (wed. E H), winkelierster, Molensteeg 13. Lessing (J D), winkelier en koopman in groenten, Spaarn wouderstraat 57. TTJ-trmy •0-lr'u~u"u^jxjx7 Stoomfabriek van 0 (droog en aangemaakt), OUDE-VERF OPLOSSER.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 156