146 Leuring (H W A), ambt. H. IJ. S. M., Spaarnwouderstr. 6. Leusen (A), boekbandelaar en winkelier in kantoorbehoeften, Groote Houtstraat 25. Leuven (A B), buis- en plafondschilder, Maarten-Spiesstraat 10r. Leuven (wed. A W), firma A. W. Leuven, spiegel- en lijsten maker en vergulder, Zijlstraat 92. Leuven (J), arbeider, Hondensteeg 3. Leuven (J W D), timmerman, Delftstraat 13. Leuven (Th J), klcerbleeker, Brouwersvaart 62. f Leuven (F van), kleerbleeker, Kampersingel 58. f Leuven (F van), tapper, TJrsulasteeg 3. Leuven (J van), tapper, Lange Boogaardstraat 1. Leuven (J M van), Anegang 22. Leuven (wed. W van), kleerbleekster, Zuider-Buitenspaarne 18. Leveld (mej. E), Rozenstraat 23. Leveld (II), timmerman, Baljuwslaan 9. Lever (wed J H), winkelierster in parapluies, KI. Houtstr. 39. Levert (mevr. wed. E), Sohootersingel 95. f Leij (P H van der), leeraar aan de rijkskweekschool voor onderwijzers, Nieuwe Gracht 38. Leij (dames van der), Groote Houtstraat 111. Leij den (mej. P J van), hoofd der Chr. bewaarschool aan de Lange Heerenvest, Spaarnwouderstraat 126. f Leijen (F van), le inspecteur van politie, Nieuwe Gracht 60. f Leijh (J), gem. architect, Nieuwe Gracht 15. Lezinsky (M J), loodgieter, Jansstraat 48. Lezzene Greve (mevr. de), Gierstraat 17. Libosan (J A), kleermaker, Jacobstraat 21. Licht (C B), gevangenbewaarder, Leidsche Yaart 38k. Licht (wed), Gasthuislaan 14c. Lichtenberg (G), metselaar, Zuider-Buitenspaarne 24l. Lichtenberg (H), Zuider-Buitenspaarne 24d. Lichtenveldt (C F), timmerman, Glasblazerstraat 19. Liedermooij (D B), apothekersbediende, Schachelstraat 25rood. Liedermooij (mej. M), Schootersingel 31rood. Liedmeijer (A), schilder, Sleutelstraat 4. Liefde (A de), werkman, Lange Heerenvest 90. Liefde (D de), winkelier, Yan Marumstraat 48. Liefde (wed. D de), logement-, koffiehuis- en restauratiehoudgter, Smedestraat 19. Liefde (D F de), oppasser, Spaarnwouderstraat 2. Liefde (P F de), Lange Heerenstraat 38.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 158