157 Masch (A), Groote Houtstraat 144v. Masselink (wed. C J), winkelierster, Spekstraat 3. Mast (mej van der), dameskleermaakster, Koningstr. 19. f Mastwijk (C van), Zijlstraat 52rood. Matena (A), Rozenstraat 43. Mathot (J A), Leidsclie Yaart, straat B 64. Mathot (L A), winkelier, Cornelissteeg 17. Mathot (P), stoker, Burgwal 76. Matthes (H A), em. predikant, Krocht 16 Matthieu (E), steenhouwer, Ged. Voldersgracht 7. Matthijssen (H H), gedelegeerde van den gemeente-ontvanger, Alesanderstraat 4. Maurik (wed.) Gasthuisstraat 5 Mazzola (wed. W J), winkelierster, Spaarnwouderstraat 68. Mazzola Jr. (W J), kantoorbediende, Spaarnwouderstraat 6S. Meemeling (mej.), Schootersingel 57. Meer (E), onderwijzeres, Spaarnwouderstraat 39rood. Meer (A van der), steendrukker, Oranjestraat 63. Meer (A A van der), werkman, Dubbele Buurt 18. Meer (J van der), timmerman, Lange Lakenstraat 29. Meer (P van der), werkman, Gortesteeg 10. Meer (W J van der), timmerman, Wolstraat 6. Meerman (J), timmerman, Klaverstraat 4. f Mees (M J), predikant bij do Luthersche gem., Florapark 19. Mees Gz. (mr. W C), beheerend vennoot der Hollandsche crediet- en dépositobank, Mees Ritsema, Gr. Houtstr. 65. Meester (S J), Leidsche Vaart 2Sj. Meesterman (II), winkelbediende, Groot Heiligland 2. Meeteren (E W Westerouen van), Florapark 28. Meeteren, geb. Insinger (mevr. wed. Westerouen van), Jansstr. 49. f Meeuwen (G C van), bloemist, Wagenweg 22. Meeuweszen (E II), boekdrukker, Leidsche Vaart, straat C 13. Meeuwig (A), schoenmaker, Klein Heiligland 1. Meeuwig (D), barbier en aanspreker, agent der Utrechtsehe be- grafenismaatsehappij, Lombardsteeg 14. Meeuwig (G J), schoenmaker, Doelstraat 32. Meeuwig (H), instrumentmaker, Ursulasteeg 8. Meeuwig (W), timmerman, Korte Poellaan 17. Meewis (W), concierge en bode der spaarbank, Zijlstraat 48. Megroot (J), handelaar in cokes, Leidsche Vaart 32. Meiden (J van der), schilder, Tuinstraat li. Meier (G H), schoenmaker, Twijnderslaan 21.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 169