Overhemden op maat. Indische Uitrustingen. J. C. MERWART, Handschoenen. Badartikelen. 159 Mertens (II), Bakenessergraclit 30. Mertens (J), Zuiderstraat 23. Mertens (L), ziekenverpleegster, Doelstraat 44. Mertens (P), werkman, Meesterlottelaan 17. Mertens (T J), werkman, Oranjeboomslaan 77. Mertz (G), bloemistkneckt, Gasthuislaan 6. Merwart (J C), winkelier in heeren-modeartLange Yeerstr. 34. tttttttttttttttttmtttttttttmtttttttttttttttttttttttttttttmmmttttttt SPECIALITEIT in Mes (A), loodgieter, Scliachelstraat 19a. Mes Jr. (A), kleermaker en blaasbalgtreder orgel Groote kerk, Korte Heerenstraat G. Mes (D), meubelmaker, Spaarnwouderstraat 54. Mes (E), winkelbediende, Klein Heiligland 9. Mes (G), schoenmaker, Lange Heerenstraat 32. Mes (J), schoenmaker, Kerkstraat 18. Mes (J), goudsmidsbediende, Meesterjoostenlaan 2a. Mes (J), Bolwerkslaan 13. Mes (J A), behanger, Boerensteeg 11. Messcher Maekay (P), koopman, Kenaupark 6. Met Meijlink (firma), boek- en steendrukkers en kantoor boekhandelaars, Lange Begijnestraat 20. Meter (S J), meubelmaker, Leidsche Vaart 28j. Metselaar (E), werkman, Lange Raamstraat 33. Metselaar (J), winkelier, Van Marumstraat 46. Metselaar (J), werkman, Doelstraat 2d. Metselaar (P), sigarenmaker, Ged. Oude Gracht 17. Metsemakers (J), Parklaan 56. Metten (C H), kleermaker, Ged. Oude Gracht 23rood. Metten (P II G), koopman, Heerenlaan 2. Meuge (A T), timmerman, Korte Heerenstraat 23. Meulen (J H van der), wagenmaker, Nieuwe Kruisstraat 14.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 171