167 Mulder (J), timmerman, Oranjestraat 50. f Mulder (J G), photograaf, Lange Begijnestraat 12. Mulder Jr. (J G), hoofdambtenaar ter provinciale griffie, Lange Yeerstraat 21. Mulder (J W), lettergieter, Gierstraat 68. f Mulder (M), timmerman, molenmaker en aannemer, firma W M. Mulder, Donkere Spaarne 24. Mulder (P), schippersknecht, Zuider-Buitenspaarne 45. Mulder (P Rouwenhorst), commissionnair in effecten, corres pondent van assurantiemaatschappijen, Ged. Oude Gracht 104. Mulder (R), pred. bij de Christ. Ger. gem., Stoofsteeg 4. Mulder (W), metselaar, Heerensingel 137d. Mulder (W H), tabaks- en sigarenhandelaar, Koningstraat 44. Mulder (wed.), baker, Tuchthuisstraat 18. Muiier (mevr. wed. T), Zijlstraat 76. f Muiier G N Haitsma), ingenieur, Statenbolwerk 10. f Muller (C), Hazepaterslaan 12. Müller (E), opzichter der boomkweekerij «Rozenhagen", Kloppersingel 7a. Müller (E), tapper, Sophiastraat 39. Müller (F A), stukadoor, Ged. Kraaienhorstergracht 44. Müller Jr. (E C), winkelier, koper-en blikslager, Gierstraat 26. Müller (wed. E C), firma wed. E. C Müller Zoon, winke liers, koper- en blikslagers, Kleine Houtstraat 49. Muller (E J), bloemistknecht, Voortingstraat 4. Muller, geb. van der Sluijs (mevr. wed. G), Leidsche Yaart 60. Müller (PI), stukadoor, Witte Heerensteeg 12. Müller (H C), schoenmaker, Meesterlottelaan 19. Müller (wed. J H), Kloppersingel 7a. Muller (J W), leeraar aan het gymnasium, KI. Houtweg 32. f Muller (L J du Celliée), Sehootersingel 9. Müller (M H), kapelmeester bij het stedelijk muziekkorps, Kleine Houtstraat 32rood. f Muller (W du Gelliée), gep. luitenant-kolonel, Jansstraat 53. Munk (G), ambtenaar H. IJ. S. M., Witte Heerensteeg 28. Munk (J J C), boekhandelaar, Anegang 38. Munnik (A de), steenhouwer, Oranjestraat 33. Munnik (wed. A de), Molensteeg 22 Munnik (D de), schoenmaker, Doelstraat 4. Munnik (G de), mr. steenhouwer, Kinderliuisvest 23. Munnik (J de), Leidsche Vaart 38m. f Muntendam (W H), Groote Houtstraat 52.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 179