172 Nier (J de), Lange Heerenvest 132. Niermeijer (J), schilder, Ursulasteeg 10b. Nierop Jr. (1)), winkelier in huishoudelijke artikelen, Lange Boogaardstraat 6. Nierop (A van), orgeldraaier, Rozenpriëelstraat 45. Nierop (wed. A van), Barteljorisstraat 30. ■f Nierstrasz Jr. (J L), boekdr. en uitg., Ged. Oude Gracht 127. Nierstrasz (wed J L), Gedempte Oude Gracht 127. Nierstrasz (P A), boekdrukker en uitgever, Gedempte Oude Gracht 127. Niesten (G), timmermansknecht, Valkensteeg 17. Niesten (H), Korte Hofstraat 8. Niesten (H), mr. huisschilder, glazenmaker en kamerbehanger, Sophiastraat 33. Niesten (H), timmerman, Boerensteeg 1b. Niesten (J), schoenmaker, Boerensteeg 6. Niesten (wed. J F), boekhandelaarster, Koningstraat 39. Niesten (J G), Ceciliasteeg 13. Niesten (L J), schilder, Papentorenvest 2rood. Nieuwe (A de), wever, Houtmarkt llr. Nieuwe (G de), Bannesteeg 15. Nieuwe (J de) werkman, Rozenpriëelstraat 51. Nieuwe (J de), metselaar, Jacobstraat 19 Nieuwenburg, geb. van Breemen (M), Lange Raamstraat 11. Nieuwenhof (J), Statenbolwerk 44a. Nieuwenhof (H van den), schoemuaker, Lange Heerenstr. 23. Nieuwenhof (J J van den), winkelier, Drossestraat 4. Nieuwenhoven (J P van), steenhouwer, Leliestraat 22. Nieuwenhuizen (A), aardwerker, Lange Poellaan 52. Nieuwenhuizen (H), bloemistknecht, Lange Poellaan 37c. Nieuwenhuizen (J), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 17. Nieuwenhuizen (J), touwslager, Papentorenvest 17. Nieuwenhuizen (P), wagenmaker, Nieuwe Raamstraat 9. Nieuwenhuizen (P), werkman, Bakkumstraat 14. Nieuwenhuizen (F van), aanspreker en lijkbezorger, bode eener begrafenisfonds, Witte Heerensteeg 6. Nieuwenhuizen (G van), smid, Leliestraat 30. Nieuwenhuizen (J van), tuinknecht, Kerkhofstraat 2a. Nieuwenhuizen (W O van), koopman in brandstoffen, Burretstr. 4 Nieuwenhuijs (mevr. wed. F L A), Zijlstraat 62. Nieuwenhuijs (G), winkelier, Ostadestraat 4. Nieuwenkamp (W G), Parklaan 71.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 184