183 Pauw (E A W), leeraar H. B S., Zuider-Buitenspaarne 94. f Pauwels (L G), gep. kapitein O -I. leger, Schootersingel 3. Pavord Smits (van de). (Zie Smits.) Peaux (mej. A E), Anegang 3. Peels (J), werkman, Oranjeboomslaan 8. Peereboom, geb. Menno (mevr. wed. D de Wolf), Jansweg 41. Peereboom (G), Lange Molensteeg 42. Peereboom (G T), timmerman, Ged. Raamgracht lrood. Peereboom, geb. Oosterbaan (wed. K), Statenbolwerk 34. Peereboom Voller (wed. A E), Tulpenstraat 15rood. Peetoom (P), schippersknecht, Ilarmenjansweg 57m. Pegman (mej. J), Barrevoetesteeg lil. Pek (P van der), werkman, Jacobstraat 23. Pek (P van der), Sophiastraat 17c Pel (J), aardwerker, Annastraat 12a. Pel (J), Lange Annastraat 3. Pel (W), werkman, Melkboersteeg 8. Pel (W J), arbeider, Breesteeg 22. Pellecom (G van), ambtenaar ter prov. griffie van N.-Holland, Parklaan 4rood. Pellecom (wed. J P E van), inbrengster in de stadsbank van leening, Paarlaarsteeg 1. Pellecom (M C van), ambtenaar bij den prov. waterstaat van Noord-Holland, Parklaan 4rood. Pellemans (T), Gasthuislaan 24. f Pels (C P), Jansweg 17. Pels (A van der), schoenmaker, Van Marumstraat 44rood. Pelser (J E), metselaar, Ged. Kraaienhorstergracht 65a. Pelser (wed. M), Boerensteeg 26. Peltenburg (C), scheepstimmerman, Schalkwijkerstraat lid. f Peltenburg (H T), houtkooper, scheepmaker en grofsmid. Schalk wij kerstraat 9. Pennarts (j H), winkelier, Beeksteeg 5. Penning (J S), vormer, Willielminastraat 12d. Peper (A), Korte Zijlstraat 13. Peper (A), kleermaker, Lange Heerenvest 72. Peper (B C P), wever, Zijlsingel 8e. Peper (J), koopman in gevogelte, Gravinnesteeg 7a. Peper (J), kantoorbediende, Wester-Boogaardstraat 4. Peper (J), zijden-builgaaswever, Lange Molensteeg 28. Peper (J E), smid, Magdalenasteeg 5. Peper (P), Bolwerkslaan lrood.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 195