186 Pilger (mej. S), Nieuwe Gracht 2. Pinédo (E), directeur der Haarlemsche melkinrichting, Plein 19. Pirets (H J), wachtmeester huzaren, Ged. Kraaienhorstergr. 54. Pirovano (A), Kerkhofstraat 7. Pistoor (E), kleermaker, Doelstraat 24. Pistoor (J), kleermaker, Doelstraat 24. Pistoor (P A), kleermaker, Rozenstraat 51a. Pits (P W), schilder, Scheepmakersdijk 4rood. Plaat, geb. van Ketwich (mevr. wed.), Donkere Spaarne 42. Plaats (J), ketelmaker, Amsterdamstraat, zijstraat A 6. Plaatzer van den Huil. (Zie van den Huil.) Plantjé (A), werkman, Havelingsteeg 1. Plantjé (J), werkman, Lombardsteeg 12rood. Plantjé (M J), werkman, Burgwal llrood. Plantjé (W), stukadoor, Lombardsteeg 12rood. Plantjé (W), winkelier, Hagestraat 33. Planije (J), beurtschipper op 's Gravenhage, Bakenessergracht 47. Planije (W E), schipper, Lange Poellaan 10. Plas (J), bakkersknecht, Koolsteeg 16. Plas (B van der), Oranjeboomslaan 66. Plate, geb. I J Arntzenius (mevr. wed mr. E), Zijlstraat 3. Plegt (P J ter), Barteljorisstraat 22. f Plegt (P W ter), banketbakker, Oude Groenmarkt 26. Plemp, geb. van Eek (wed. P), Statenbolwerk 14. Plevier (K), timmerman, Wilhelminastraat '12c. Plevier (P), winkelier, Nieuwe Kerksplein 16. f Pleijte (E P), bloemkweeker, Ged. Kraaienhorstergracht 76rood. -j- Pleijte Cz. (E), emer predikant, Ripperdastraat 8. Ploeg (A), koopman in groenten, Hooimarkt 12. Ploeg (A), Keizerstraat 8. Ploeg (A), hovenier en bloemkweeker, Burgwal 85. Ploeg (A), werkman, Meesterj oostenlaan 16. Ploeg (C), Nauwe Geldeloozepad 3. Ploeg (C), Nieuwe Kerksplein 32. Ploeg (D), Oranjestraat 76. Ploeg (E), bakkersknecht, Korte Houtstraat 8. Ploeg (H), winkelier in manufacturen, Korte Voorstraat 2. Ploeg (M), naaister, Waaigat 7. Ploeg (H van der), koopm. in brandstoffen, Spaarnwouderstr. 146. Ploeg (J van der), smid, Krom 31b. Plompe (P J), Tulpenstraat 40. Plu (W E le), metselaar, Van Marumstraat 28.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 198