215 Schrik (F K), smidsknecht, Ged. Kraaienhorstergracht 34a. Schroder (B H), smidsknecht, Koolsteeg 12. -j- Schroder (J H), Frans-Halsplein 1. Schroder (W), paardenarts, Verwulft 9. Schroder (dames), Statenbolwerk 8. Schröer (F A), Gierstraat 46. Schrijnders (A T), tabakshandelaar, Zuider-Bnitenspaarne 62. Sehrijnders (D), werkman, Burgwal 55]?. Schrijnders (J), Spaarnwouderstraat 87. Schrijver (A), metselaar, Korte Doelstraat 2c. Schrijver (M), metselaar, Scheepmakersdijk 3. Schrijver (M P), praktizijn, Lange Wijngaardstraat 12. Schrijvers (F), mr. metselaar, Maarten-Spiesstraat 4. Schubertz (mej. H J von), directrice van de meisjes-burger school, Prinsenhof 1. Schuddeboom (C), besteller op Amsterdam, Koksteeg 4. Schuddeboom (G G), Linschotenstraat 17. Schuddeboom (wed. J), Spaarnwouderstraat 22rood. Schuddeboom (mej.), Kleine Houtweg 77c. Schuddeboom (wed.), Jansweg 39b. Schuhkrafft (dames), Kleine Houtweg 65. Schuitemaker (P Tuijl), Spaarnwouderstraat 93. Schuitemaker (S), schilder, Oostvest 40. Schuitemaker (T), wagenmaker, Amsterdamsche Yaart 26. Schulderman (C), societeitsbediende, Palmstraat 19. Schulpzand (D), landbouwer, Lange Poellaan 18d. Schulpzand (E), koffiehuisbediende, Bakkerstraat 35. Schulpzand (J), werkman, Doelstraat 24. Schulpzand (P), smid, Amsterdamstraat, zijstraat A 15. Schümann (A), firma Schümann Dahmen, modisten, Lange Yeerstraat 10. Schumann, geb. Noë (wed. A), Koudenhorn 64b. Schut (wed. W), Camphuijsstraat 10. Schutte (W), mr. broodbakker, Leidsche Vaart, straat B 9. Schutterop (W), schoenmaker, Ged. Kraaienhorstergracht 34i. Schutz (wed. B), Leidsche Vaart, straat C 1. Schutz (J C), schoenmaker, Veldlaan l. Schuuring (C), Nobelstraat 23. Schuurman (D), werkman, Oranjeboomslaan 40. Schuurman (M), Brouwersvaart SO], Schuurmans (J), metselaar, Zuidpolderstraat 46. Schunrmans (N D), Sophiastraat 55.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 227