217 Serné (J), graveur, Gedempte Voldersgracht 35. Serné (J B), vleeschhouwer, Erankestraat 45. Serné (J B), spekslager, Schachelstraat 5. Serné (J J), smid, Botermarkt 9l. Serné (J J), wagenmaker, Ripperdastecg 2c. Serné (J W), harbier, Ridderstraat 6. Serné (M), metselaar, Lange Poellaan 18e. Serné (M J B), aanspreker en lijkbezorger, Peuzelaarsteeg 1. Serné (N A), barbier, Anthoniestraat 5. Serné (P), schilder, Kenaustraat Sc. Serné (P), smid, Barrevoetesteeg 1. Serné (P), timmerman, Van Marumstraat 2. Serné (W), Lange Annastraat 17. Serné Jr. (W), letterzetter, Lange Annastraat 17. Serodini (C), firma C. Serodini Co, schoorsteenvegers en wijnhandelaars, Warmoesstraat 3 Servellen (H C van), hovenier en bloemkweeker, Groote Houtstraat 144u. Servellen (J B van), timmerman, Zuiderstraat 33. Sesseler (L S R), gepens. kol. der artillerie, Jansweg 10. Seukens (A), magazijnmeester, Houtmarkt 33rood. Sevenhuizen (mej. J C II), onderwijzeres, Raamvest 19. Severijnse (J), melkverkooper, Ged. Raamgracht 40. Severijnse (J J), stukadoor, Nieuwe Raamstraat 5. Severijnse (K H), schoen- en laarzenmaker, Ged. Raamgr. 30. Severijnse (P), Kerkhofstraat 4a. t Severijnse (P J), koek- en banketbakker, Houtplein 5. t Sickesz (J W L), boekhouder, Brouwersvaart 130. Siegerist (R), timmerman, Zuidpolderstraat 21. Sieraad (A), werkman, Koolsteeg 22. Sieraad (J), werkman, Krom 18 Siersma (A), werkman, Valkensteeg 14. Sikman (H), winkelier, Krom 47. Sikman (J), poelier, Zuiderstraat 1. Sikman (J), Wijde Appelaarsteeg 3a. Silkens (J), Oranjeboomslaan 68. Silvester (Pk), Linschotenstraat 36. Simons (E), koopman, Klaverstraat 9. Simons (J C), mr. meubelmaker, Ceciliasteeg 9. Simons (L), koopman, Kleine Houtstraat 38rood. Simons (R), koopvrouw, Wolstraat 15. Sinia (H), Ripperdastraat 5.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 229