225 Spek (P van der), steendrukker, Linschotenstraat 10. Spel (W), huisschilder, Ged. Kraaienhorstergracht 34b. Spel (wed.), Doelstraat 27c. Spenkelink (J), ambtenaar ter prov. griffie Noord-Holland, Oranjestraat 6. Spieker (G), kleerbleeker, Brouwersvaart 74. Spier (A W), koopman in manufact., L. Begijnestraat 34rood. Spierenburg (J S), Delftstraat 8. Spiering (E H), werkman, Sclieepmakersdijk 31. Spiering (J), landbouwer, Zieke 2. Spiering (J W), arbeider, Jan-Steenstraat 9. Spiering (N), Gedempte Raamgracht 52. Spiering (W), stalhoudersknecht, Wagenmakerslaan 2. Splinter (P), Kerkhofstraat 4l. Spoel (A van der), timmerman, Tulpenstraat Srood. t Spoelder (C), Gedempte Oude Gracht 103. Spolders (A), smid, Lange Heerenstraat 6. Spook (L E), mr. kleermaker en winkelier, Zuider-Sckoolsteeg 1. Spook (T F), schoen- en laarzenmaker, Hoogstraat 12. Spoor (A), Rustenburgersloot 27f. Spoor (P), metselaar, Drossestraat 5. Spoor (P F), Lange Molensteeg 12d. Spoor (W), winkelier, Frankestraat 15. Sprée (J), Ripperdastraat 16. Sprée (mej M K W), Ripperdastraat 16. t Sprée (T), gepens. luit. ter zee le kl., Kenaupark 14. t Sprenger (A A), leeraar aan de gemeente-gymnastiek-, scherm en dansschool, Gasthuissingel 16. Sprenger van Eijk (J J), emer. pred., Jansstraat 71. Sprengers (H M C), handelaar in leder, Kl. Houtstraat 24. Sprengers (M), kleermaker, Korte Hofstraat 15. Sprengers (W J), kleermaker, Patientiestraat 15. Sprik (H W), likeurstokersknecht, Lombardsteeg 3. Springveld (J), landbouwer, Essenstraat 9. Sprokkelenburg (H M), winkelier, Voortingstraat 7. Spronk (II), winkelier, Spaarnwouderstraat 63. Spruit (H W C), schrijver aan het milit. hospitaal, Ursulast. 9rood. Spruit (L), Leidsche Yaart, straat B 44. Spruit (T), azijnmakersknecht, Scheepmakersdijk 63. Spruitenburg (H), onderwijzer, Frankestraat 19. Spruijt (J), melkverkooper, Frankestraat 24. T Spijk (D v. d. Most van), boter- en kaashandelaar, Anegang 12. 15

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 237