233 Swaanswijk (J), bakkersknecht, Linschotenstraat 32. Swaanswijk (J), timmerman, Oranjestraat 20. Swaanswijk (J), winkelier in mandewerk en vogelkooien, Jacobij nestraat 23. f Swaarberg (J H), broodbakker, Barteljorisstraat 40. Swaen (C), bakkersknecht, Bakenessergraeht 36rood. f Swaen (H A P), controleur der maatschappij van verzekering op het leven //vennootschap Nederland", te Amsterdam, Nieuwe Gracht 36. Swart (B), steendrukker, Gr. Heiligland 26rood. Swart (H D), brievenbesteller, Korte Heerenstraat 19. Swart (I M), parapluiemaker en gravenmaker Israël, begraaf plaats, Begijnhof 18. Swart (M), koopman, Wijde Appelaarsteeg 4. Swart (S), koopman in oud ijzer enz., Koksteeg 11. Swart (W), onderwijzer aan de school der Doopsgezinden, huisvlijt- en teekenonderwijzer, Leidsche Vaart, straat C 7. f Swartbol (H C), boekhouder, Gasthuissingel 14. Swarte (mevr. wed. N), Parklaan 72. Swarts, geb. Voskuil (wed.), naaijuffrouw Geref. weeshuis, Groot Heiligland 70. Sweers (A), landbouwer, Bleekerstraat 3d. f Sweers (E W), Raamsingel 36. Sweers (H), Groote Houtstraat 144h. Sweers (J), melkverkooper, Hagestraat 13. Sweers (J J), melkverkooper, Groot Heiligland 74. Sweers (N), landbouwer, Bleekerstraat 3d. Sweerts'(A), winkelier, Gedempte Oude Gracht 95. Sweerts (wed. J H), winkelierster, Anegang 29. Sweerts (L), schoen- en laarzenmaker, Lange Veerstraat 19. f Sweerts de Landas (D M L baron), controleur over de ver vaardiging der postzegels enz., Hipperdapark 29. Swenneker (M), Korte Lakenstraat 2. f Swens (D A), apotheker en drogist, Groote Houtstraat 141. t Swens (J), fabrikant van harde zeep, Groote Houtstraat 138. Swertz (W J 11), winkelierster, Kruisweg 44. Swieten (mevr. van), Kampervest 7a Switser (A), timmerman, Tulpenstraat 39rood. Switser (M J), metselaar, Groot Heiligland 71. Switser (W), smid, Harmenjansweg 57b. Switser (wed.), Ceciliasteeg 4rood. t Sijbrandi (dr. N D), Jansweg 44.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 245