T. 234 Sijbrandi (wed.), Groote Houtstraat 78. Sijpesteijn (G J), timmerman, Gortesteeg 20. Sijpesteijn (douair. van), Groote Houtstraat 139. Sijtzama (M P D baron), Parklaan 4rood. Tabak (W), koopman, Tulpenstraat 43. Taconis (T), Gierstraat 85. j- Tadema (J K), firma de Erven E. Bohn, boekdrukkers en uitgevers, Gedempte Oude Gracht 91. Taekema (K), beddenmaker, Parklaan 17. Takken (H), mr. smid, Parklaan 52. Takken (P), kaaskoopersknecht, Koudenhorn 62 Takkenberg (J H), schilder en glazenmaker, Gr. Heiligl. GOrood. Talsma (A R), agent eener brandass. en levensverz., Zuider- Buitenspaarne 112. Tamboer (E J H), winkelier en handelaar in brandstoffen, Yalkensteeg 6. Tames (J), landbouwer, Lange Margaretbastraat 30. Tames (P), werkman, Zuider-Buitenspaarne 9. Tang (G van der), metselaar, Korte Lakenstraat 6. Tang (M van der), hofmeester, Spaarne 40. Tap (K A), muzikant sted. schutterij, Maarten-Spiesstraat 10. Tap (R H), loodgieter en zinkwerker, Anegang Ia. Taskin (H J), gepcns. ambtenaar, Burgwal 9. Taskin (J J), opz. Westinghouse rem. H IJ. S. M., Burgwal 9. Tasman, geb. van Gelder (mevr. wed. H M), Statenbolwerk 6. Taurel, geb. de Yries (wed. A), Groote Houtstraat 97. Tayman (J B), Delftstraat 19rood. Teekens (J M), Heerensingel 151. Teekens (mej. M E), Oranjeboomslaan 188. Teeuwen (H), bleekersknecht, Oranjeboomslaan 9. Teeuwen (wed. J), kleerbleekster, Brouwersvaart 100. Teeuwen (J P), werkman, Lange Heerenstraat 30. Teeven (J H), bode van het bestuur Haarlemmermeerpolder, Jansweg 39 Teich (wed. J W G), Groot Heiligland 27. Tello (B de), boekdrukker, Korte Zijlstraat 'lOrood. Termaat (J), werkman, Oranjestraat 46. Termeer (W), naaister, Drossestraat 13.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 246