262 Waal Malefijt (de). (Zie Maleiijt.) Waalewijn ("wed. A J), Zijlweg 27. Waalewijn (C), kastenmaker, Luitesteeg 19. Waalewijn (C), opzichter Wijnbergshofje en goudsmid, Barre- voetesteeg 4. Waalewijn (C), tafelbediende, Gedempte Oude Gracht 142. Waalewijn (C J), kleermaker, Lange Begijnestraat 30. Waalewijn (H), kleermaker, Lange Begijnestraat 30. Waalewijn (H N), photograaf, Korte Jansstraat 8. Waalewijn (J), aardwerker, Baljuwslaan 5a. Waalewijn (mevr. wed. N), Kenaupark 1. Waalewijn (W E C), mr. kleermaker, Ged. Raamgracht 33rood. Waals (A van der), kopergieter, Nieuwe Spaarnwouderstr. 7. Waals (A T van der), bankw., Nieuwe Spaarnwouderstr. 7. Waals (J C van der), schoenmaker, Lange Poellaan 1.8b rood. Waals (J D van der), metaaldraaier, Molensteeg 24. Waals (W H van der), bankw., Nieuwe Spaarnwouderstr. 7. Waalwijk (A van), lettergieter, Koudenhorn 58. Waalwijk (wed. M van), Lange Heerenstraat 44. Waalwijk (P van), Tulpenstraat 17e. Waaning (J J), winkelier in meubelen, Doelstraat 21. Waaning (M), winkelierster, Doelstraat 13. Waarberge (mevr. M E van), Ged. Oude Gracht 130. Waard (D van), horlogemaker, Paarlaarsteeg 12. Waard (J van), koopman en winkelier in groenten en fruit, Klein Heiligland 67. Waard (J van), plantsoenwachter, Rothuizen 18. •f Waard (R van), mr. kleermaker en winkelier, Gierstraat 51. Waard (R van), boekbinder, Nadorstlaan 8. Waars (J), Gedempte Raamgracht 15. Waert (D van), schilder, Spaarnwouderstraat 55. Wafelbakker (C), Zijlweg 1. Wagemaker (A), hulpapotheker, Jansstraat 65. Wagemaker (L), pakhuisknecht, Leidsche Vaart, straat B 54. Wagenaar (A), melkverkooper, Oude Groenmarkt 16. Wageningen (J van), Raam vest 51. Wageningen (W van), timmerman, Korte Lakenstraat 6. Wagner (C P D), muziekonderwijzer en leverancier van muziek voor partijen, Raaks 7a. Wagner (C N), muzikant, Raaks 7a. f Wagner (J J), hotelhouder, Kruisweg 36. Wagtendonk (wed. van), Nieuwe Gracht 17.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 274