f Wesseldijk (G), leeraar aan het gymnasium, Wilhelminastr. 13. Wesseldijk (W), werkman, Spaarnwouderstraat 104b. Wesseling (D), Klein Heiligland 33b. f Wesselingh (J H B), winkelier in sigaren, Kruisweg 25. Wesselingh (J J), meubelmaker, Kleine Houtstraat 81. 267 Wensing (wed. A), winkelierster, Gedempte Raamgracht 2. Wensing (J), wever, Lange Lakenstraat 35. Wensing (J), wever, Kenaustraat 8d. Wensing (wed.), Tuchthuisstraat 8h. Wensveen (J A), koetsier, Olieslagerslaan 31. Wenten van Rijn (wed. J), Kruisstraat 15rood. Wenting (wed. M), winkel, in koek, banket enz., Jansstraat 89. Werberskerg (H), courantier, Kousebandslaan 4b. Werff (A van der), houtzager, Amsterdamstr., zijstraat A 2. Werif (A van der), tuinman, Spijkermanslaan 2. Werff (A van der), goud- en zilversmid, Koudenhorn 10. Werff (H van der), werkman, Melkboersteeg 6. Werff (H van der), winkelier, Anthoniestraat 46. Werff (wed. H van der), Tulpenstraat 34rood Werff (J van der), timmerman Zuiderstraat 25. Werff (J van der), schilder, Essenstraat 24b. Werff (J van der), smid, Lange Molensteeg 12a. Werff (N van der), scheepstimmerman, Melkboersteeg 4. Werff (P van der), Oranjestraat 38. Werkhoven (C), Leidsche Vaart 52. Wernik (D), aardwerker, Kousebandslaan 4a. Wernik (H), brievenbesteller, Boerensteeg 24. Wernik (J), fabrieksarbeider, Rozenstraat 51c. f Wernik (W), firma wed. J. Maas, kantoor voor plaatsvervan gers en nummerverwisselaars, Jansstraat 73. Werson (A), werkman, Zomervaart 7. Wessel (G), winkelier en tapper, Leidsche Vaart 20. Wesseldijk (C), werkman, Gasthuislaan 18. Wesseling (E), werkman, Lomhardsteeg 12rood. Wesseling (H), winkelier, Wester-Boogaardstraat 3. Wesseling (J), tuinman, Veldlaan 15. Wesseling (J G), werkman, Leliestraat 13. Wesseling (J J), letterzetter, Nieuwe Kruisstraat 18. Wesseling (M), bediende, Groot Heiligland 27. Wesseling (P J), spoorwegbeambte, Oude Weg 51. Wesselingh, geh. M C Vogels (wed. C H H), Kruisweg 19.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 279