276 Wijdoogen (G A C), oppasser, Nieuwe Groenmarkt 1. Wijers (wed. A), Gierstraat 41a. Wijers (C B), timmerman, Voortingstraat 9. Wijk (A J van), koopman, Rustenburgersloot 33. Wijk (A M van), Schachelstraat 13 Wijk (C van), metselaar, Jan-Steenstraat 31. Wijk (H van), bleeker, Nieuwe Spaarnwouderstraat 8. Wijk (J van), sigarenmaker, Tulpenstraat 16. Wijk (J van), winkelier in manufacturen en modes, Groote Houtstraat 105. Wijk (J van), metselaar, Jan-Steenstraat 31, Wijk (J A van), agent, Schachelstraat 13 Wijkhuizen (A), koopman in groenten, fruit en aardappelen, ITankestraat 8. Wijkhuizen (A), werkman, Minnebroedersteeg 15. Wijkhuizen (D), koopman in groenten, Anthoniestraat 14. Wijkhuizen (D), winkelier in groenten, Groenendaalsteeg 16. Wijkhuizen (D), winkelier in groenten, Nobelstraat 27. Wijkhuizen (D), Gedempte Voldersgracht 11. Wijkhuizen (wed. D), koopvrouwïn groenten, De Haasstraat 2. Wijkhuizen (G J), steenhouwer, Beeksteeg 2. Wijkhuizen (H), werkman, Lange Raamstraat 16rood. Wijkhuizen (J), Oranjeboomslaan 98. Wijkhuizen (J), winkelier en handelaar in vogels, Lepelstraat 1. Wijkhuizen (J), pakhuisknecht, Essen straat 24n. Wijkhuizen (J), winkelier in groenten, Vogelkoopsteeg 13. Wijkhuizen (J), winkelier in fruit en groenten, Koningstraat 1. Wijkhuizen (J), tapijtklopper en transporteerder van pianino's, Jacobstraat 7- f Wijkhuizen (J D), kruidenier, Kruisweg 21. Wijkhuizen (L), werkman, Rozemarijnstraat 18. Wijkhuizen (P), winkelier, Kruisweg 21. Wijkhuizen (W), stoker, Essenstraat 24i\ Wijkhuizen (W), huisschilder en aanspreker, Kerksplein 12. Wijkhuizen (W), bakkersknecht, Groote Houtstraat 144p. Wijkhuizen (wed winkelierster, De Witstraat 31. Wijnands (A), besteller, Oostvest 42b. f Wijnands (A), Kleine Houtstraat 1. Wijnands (C), paardenslachter, Dubbele Buurt 78. Wijnands (C), blikslager, Klein Heiligland 80. Wijnands (H), werkman, Korte Heerenvest 5. f Wijnands (H E), borstelfabrikant en winkel., Riviervischm. 17-

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 288