279 Zetten (mei. M van), Kruisweg 28. Zetten (J W van;, koetsier, Raamvest 31. Ziegeler (A J), Kleine Houtstraat 70. f Ziegeler (D J), kassier-boekhouder bij de stadsbank van lee ning en bloemist, Kleine Houtstraat 70. Ziegeler (mevr. wed. J), Ripperdastraat 18. Ziegeler (J P), Kleine Houtstraat 70. Ziegler, geb. Stumpff (wed. P van), Nieuwe Gracht 17. f Ziggelaar (A J), winkelier en koopman, Botermarkt 21. Zimmerman (wed.), Korte Zijlstraat 18. Zitman (D), fabriekswerker, Ursulasteeg 15. Zitzman (J H), boekbinder, Raaks 36. Zocher (mevr. wed. J D), Gedempte Oude Gracht 78. Zocher Voorhelm Schneevoogt (J D), bloemisten, Kloppers. 3. Zocher L P Zocher (J D), tuinarchitecten, Kloppersingel 3. f Zocher (L P), Schooterweg 1. Zocher Co., boomkweekers, Kloppersingel 3. Zoet (J), fabrieksarbeider, Ged. Kraaienhorstergracht 21b, Zoet (S), winkelier in manufacturen en koopman, Korte Spaarne 3. Zoet (W), schilder, Camphuijsstraat 3. -j- Zomerdijk (J), koffiehuishouder, Ged. Oude Gracht 69. Zomerdijk (M), landbouwer, De Witstraat 16. Zomeren (wed. C van), Lange Poellaan 20rood. Zomeren (wed. G A van), Wilhelminastraat 2. Zomeren (J van), werkman Rozeupriƫelstraat 51rood. Zomeren (P J van), kleermaker, Burgwal 96. Zon (A van), smid en koopman in ijzerwaren, Morinnesteeg 13. Zon (A M Vos van), modiste, Wilsonsplein Irood. Zon (P Vos van), hovenier, Lange Lakenstraat 35. Zondervan (P), wagenmaker, Jan-Steenstraat 10. Zonneveld (A), werkman, Leidsche Vaart, straat C 21. Zonneveld (O), Leidsche Vaart 41i\ Zonneveld (wed. C), Koudenhorn 81. Zonneveld (S), werkman, Tulpenstraat 51. Zonneveld (II van), bode van het algemeen begrafenis- en ziekenfonds, Lange Boogaardstraat 20. Zonneveld (J" van), bloemistknecht. Wijde Geldeloozepad 27. Zonneveld (J van), werkman, Oranjeboomslaan 22. Zonneveld (wed. J van), Gierstraat 18a. Zonneveld (J H van), tuinman, Drappenicrstraat 6. Zonneveld (L A van), zoutziedersknecht, Korte Houtstraat 10.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 291